• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wiązowna Dworkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dworkowa

Znaleźliśmy 38 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wiązowna

15695869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24109414 15695869 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

650 000 PLN (6 989 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15888177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie i komfortowe domy na sprzedaż 27805632 15888177 Dom #3 na zdjeciach i w opisie. Caly projekt to pięć nowoczesnych domów wolnostojących w cichej i spokojnej okolicy Wiązowna, w Pęclinie, otoczone lasem i polami. Ogrodzone domy z przestronnymi wnętrzami (150-200 m²) na dużych działkach z ogrodami - ...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 100 000 PLN (7 721 zł/m2)

5
3
272 m2
2026
15614646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoja oaza spokoju blisko Warszawy! 22500738 15614646 Oaza zieleni i ciszy dla Twojej rodziny to Idealne miejsce, by zamieszkać w harmonii z naturą.Housing Market prezentuje kameralne osiedle domów bliźniaczych.Położone w malowniczej i cichej miejscowości Boryszew, zaledwie 30 minut drogi od centrum War...

Boryszew (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

699 000 PLN (7 681 zł/m2)

4
2
91 m2
2025
15827403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek do zamieszkania dla 2-ch rodzin z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej 26581090 15827403 gm. Wiązowna - Zakręt - tuż przy granicy z Warszawą OFF MARKET. Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości z naszym biurem. Na prośbę Właściciela, nie przekazujemy telefonicznie danych adresowych. Dom o pow. całkowitej ok. 270m2 (użytkowej ok. 192m2) z ...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 345 000 PLN (7 005 zł/m2)

5
3
192 m2
1984
15877016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560269 15877016 Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w gminie Wiązowna przy ul. Jasnej w Emowie. Budynek o powierzchni całkowitej 217 mkw. składa się z trzech wygodnych sypialni, dużego pełnego słońca salonu, oddzielnej ...

Emów (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 550 000 PLN (7 143 zł/m2)

4
2
217 m2
2005
15868130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom 156 m na działce 9130m2 27365733 15868130 Zapraszam na prezentację wolnostojącego parterowego domu o powierzchni 155,9 m² wybudowanego na ogromnej działce 9130 m² położonej w Wiązownie Kościelnej.Bez prowizji agencji! Wszystkie media: prąd, wodociąg miejski + ujęcie wody, kanalizacja miejska...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 900 000 PLN (18 710 zł/m2)

4
2
155 m2
2008
15801174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zapraszamy do współpracy 26228457 15801174 Poszukujemy domów i działek w powiecie otwockim a także mieszkań w Warszawie. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do współpracy. Nasze nowe biuro : ul. Walecznych 68 (róg z ul. Londyńską), Saska Kępa, Warszawa...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

500 000 PLN (3 333 zł/m2)

3
-
150 m2
-
15821673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne z piecem i garażem | Blisko szkoła i las 26638468 15821673 Wyjątkowy apartament 100 m² z autonomicznym ogrzewaniem i widokiem na lasNa sprzedaż elegancki i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 100 m², położony w miejscowości Stefanówka (gmina Wiązowna), na kameralnym osiedlu nowoczesnych domków, w bezp...

Stefanówka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

799 900 PLN (7 999 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15873292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom 165m2 z dużym ogrodem Duchnów 27515105 15873292 Housing Market przedstawia Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny położony w Duchnowie (gmina Wiązowna) w urokliwej i cichej lokalizacji.Dom to segment środkowy o powierzchni użytkowej 165m2. Usytuowany jest w kameralnym osiedlu domów je...

Duchnów (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

975 000 PLN (5 982 zł/m2)

4
2
163 m2
2023
15695871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24109415 15695871 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15787468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pół bliźniaka z widokiem na las i łąki 25928952 15787468 Na sprzedaż lokal (pół bliźniaka) w stanie deweloperskim 86,29 m2 na działce o powierzchni 557,50 m2 położony w malowniczym Kącku zaledwie 5 km od węzła A2 - Stary Konik i 15 minut drogi samochodem od Starej Miłosnej.Bez prowizji i podatku PCC 2%. Um...

Kąck (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

750 000 PLN (7 426 zł/m2)

5
1
101 m2
2026
15848551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z basenem w Góraszce 26944012 15848551 Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Góraszka, gmina Wiązowna.Opis nieruchomościNa działce o powierzchni 1485 m² znajduje się nowoczesny dom parterowy z 2021 roku zbudowany według projektu „Parterowy 3” z g...

Góraszka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 950 000 PLN (12 553 zł/m2)

5
-
235 m2
2021