• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wińsko Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wińsko

15752839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom w zielonej okolicy Wińska! 25177119 15752839 Nieruchomości Apartament Julitta Stec 533 844 505      Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania ładny, zadbany parterowy dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym na obrzeżach  Wińska, gm. Wińsko, powiat wołowski. Dom z roku 2014 posad...

Wińsko (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

870 000 PLN (4 394 zł/m2)

4
1
198 m2
2014
15508868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na dużej działce.../W cenie mieszkania 20115871 15508868 Nieruchomości-ApartamentMałgorzata Świetłowicz tel. 793 775 800                                              OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !                                                  Dom w zacisznym miejscu... Boraszyce Wielkie.Do sprz...

Boraszyce Wielkie (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

290 000 PLN (2 900 zł/m2)

3
1
100 m2
1940
15509903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem na dużej działce! 20121888 15509903 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowska 728 763 324                                                 Oferta tylko w naszym biurze!Do sprzedania przestronny dwupiętrowy dom na wsi posadowiony na działce o powierzchni 1465 m2. Na powierzchnie domu skład...

Chwałkowice (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

279 000 PLN (1 292 zł/m2)

5
1
216 m2
1945
15886763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom z ogrodem I Dwie działki I Krzelów 27766572 15886763 Dom na sprzedaż 1040 m² na dwóch działkach 96 m² domu + 158 m² zabudowań gospodarczych Krzelów 1h od WrocławiaNa sprzedaż zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Krzelów (gmina Wińsko, powiat wołowski). To idealna p...

Krzelów (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

565 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
1
96 m2
1938
15830056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do remontu na dużej działce! 26661276 15830056 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowska728 763 324                                 Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania wolnostojący dom do remontu położony na dużej 68 arowej działce wraz z budynkiem gospodarczym we wsi Chwałkowice, g...

Chwałkowice (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

289 000 PLN (2 369 zł/m2)

4
-
122 m2
1945