• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wola Branicka

Znalezionych ofert: 2

15885276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721863 15885276 Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości łączącej komfort nowoczesnego domu z ciszą i urokiem zielonej okolicy. Ten wolnostojący dom o powierzchni 270 m², usytuowany na dużej działce blisko lasu, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2024
15743780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25018803 15743780 Mam zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie wyjątkową posiadłość, położoną zaledwie 30 minut od centrum Łodzi, która łączy w sobie harmonię podmiejskiego życia z bliskością wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja:Zaledwie 7 km (ok. 7 min samocho...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

2 999 000 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
186 m2
2010