• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 165

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15897317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28000900 15897317 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15897318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28000894 15897318 Wrocław5pok.premiumdombliźniakgarażogródmonitoringPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15897298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999209 15897298 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (9 878 zł/m2)

4
-
90 m2
2027
15897270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999204 15897270 DOSKONAŁA LOKALIZACJA, KRZYKI - WOJSZYCE WROCŁAW, ok Gen. Stefana Grota - Roweckiego DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, SEGMENT ŚRODKOWY POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Rok budowy 2021, media miejskie, ogrzewanie gazowe, pełna własność z KW, bez obciążeń i zobow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 444 501 PLN (10 318 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15897256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998922 15897256 Ogród .klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz dział...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 002 PLN (9 554 zł/m2)

4
2
101.42 m2
2027
15896830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988452 15896830 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 002 PLN (9 047 zł/m2)

4
2
127 m2
2016
15896057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27966247 15896057 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 001 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15897350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28000914 15897350 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 867 zł/m2)

4
2
113 m2
2025
15897266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999210 15897266 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15897246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998915 15897246 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców!.NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² oraz działką 151,81 m², położon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 992 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15896344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27977768 15896344 Nowoczesny bliźniak premium Wojnowicka WrocławNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku, położony na kameralnym osiedlu willowym przy ul. Wojnowickiej we WrocławiuDom wykończony w wysokim standardzie, sprzedawany z wyposażeniem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 779 000 PLN (10 166 zł/m2)

5
2
175 m2
2024
15897353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28000907 15897353 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 119 zł/m2)

4
2
82.61 m2
2023