• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 172

15776154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695011 15776154 English version belowZ prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania DOM dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Dom posadowiony jest na działce 692 m2.DOM DLA KONESERA, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (6 300 zł/m2)

7
2
300 m2
1930
15893790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921136 15893790 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 489 999 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15893593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27915007 15893593 Jagodno5pok.ogródszeregokazjapompaciepłatopPiękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców – wnętrza są ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
-
127 m2
2025
15893818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921170 15893818 Szereg 4pok Prawie nowy 2023!.Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m², wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane przy południowej granicy Wrocławia. Dom został urządzony z dbałością o każ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 999 PLN (11 447 zł/m2)

4
2
96.01 m2
2023
15893616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27915114 15893616 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 867 zł/m2)

4
2
113 m2
2025
15893789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921135 15893789 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 489 999 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15891323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894873 15891323 Dom klasy PREMIUM 160 m² Ogród Garaż + 2 miejsca postojowe okolice Oporowa Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku PCC i Prowizji!Wyjątkowy dom w standardzie PREMIUM, stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort codzienne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 063 zł/m2)

5
3
179.7 m2
2026
15891256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893200 15891256 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 400 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15891161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27889976 15891161 PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego Dom 5 pokoi GarażDla OBCOKRAJOWCÓWPolecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883121 15890687 Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem Karłowice garaż dwustanowiskowy Ulica Jana Karpińskiego – Karłowice, Wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Wrocławia – na Karłowicac...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 000 PLN (9 826 zł/m2)

5
2
172 m2
1979
15889100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845228 15889100 Dom premium basen, sauna nieruchomość topLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15893409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27910959 15893409 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 288 zł/m2)

5
2
132 m2
2017