• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 167

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15897448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28003478 15897448 Przy lesie 4 pokoje 15 minut GrunwaldSzeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu Strachocina i W...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 389 999 PLN (11 780 zł/m2)

4
1
118 m2
2000
15897256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998922 15897256 Ogród .klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz dział...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 002 PLN (9 554 zł/m2)

4
2
101.42 m2
2027
15896830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988452 15896830 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 002 PLN (9 047 zł/m2)

4
2
127 m2
2016
15897350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28000914 15897350 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 867 zł/m2)

4
2
113 m2
2025
15897450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28003480 15897450 Premium z sauną i basenem duża działkaLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej gra...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 199 999 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15897349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28000906 15897349 Ok.Ołtaszyn34pok.ogródmiejscepostojowetopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w ok ul Kutrzeby O ltaszynFunkcjonalne i przestrzenne szeregi o podwyższonym standardzie wykonania, położone są na wydzielonych i w pe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

809 000 PLN (8 427 zł/m2)

3
1
96 m2
2026
15897323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28000904 15897323 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15897289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999222 15897289 Okazja CENOWA!!bez PCC IV 2025 Wysoki standard! Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 96m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle położone przy południowej granicy Wrocławia.Nowoczesne osiedle, d...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 997 PLN (8 264 zł/m2)

4
2
96.8 m2
2026
15897294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999215 15897294 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15897293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999206 15897293 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 288 zł/m2)

5
2
132 m2
2017
15896829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988450 15896829 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 999 PLN (9 615 zł/m2)

4
-
104 m2
2026
15897237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998710 15897237 Dom klasy PREMIUM 160 m² Ogród Garaż + 2 miejsca postojowe okolice Oporowa..Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku PCC i Prowizji!Wyjątkowy dom w standardzie PREMIUM, stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort codzienn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 448 990 PLN (8 063 zł/m2)

5
3
179.7 m2
2026