• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15795701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26102381 15795701 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach. Położony w cichej okolicy, wśród niskiej zabudowy.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (7 174 zł/m2)

4
3
195 m2
1985
15815668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649497 15815668 Opiekun oferty:Jarosław BiegańskiNr Licencji PFRN 28466tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej okolicy, wśród kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe, dwa parki, staw...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 000 PLN (10 263 zł/m2)

6
3
190 m2
1997
15796576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26122476 15796576 Opiekun oferty:Robert Kordowskitel: 602 101 602Budynek wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Kilkulokalowa nieruchomość o powierzchni mieszkalnej w wysokości 775,10 m2 oraz powierzchni gospodarczej w wysokości 188 m2 (powierzch...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 000 PLN (3 225 zł/m2)

7
3
775 m2
1990
15635452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22943904 15635452 Polecamy do sprzedaży wygodny, wolnostojący budynek mieszkalny z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom jest niepodpiwniczony, posiada dwie pełne kondygnacje i jest kryty dachem kopertowym z nieużytkowym poddaszem. W budynku znajdują się: na parterze ...

Wrocław (Widawa) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 245 000 PLN (11 572 zł/m2)

4
-
194 m2
2015
15831354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26692995 15831354 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT , WYGODĘ I  ZARAZEM SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM. Dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2005 r. Dom 2-kondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej , pokryty dachówka ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane i wykoń...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 670 000 PLN (8 350 zł/m2)

5
2
200 m2
2005
15528526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20566243 15528526 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT I WYGODĘ. Dom wolno stojący, wybudowany w 2012 r. o pow. użytkowej ok 210 m2., 2-kondygnacyjny , pokryty dachówka ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane i wykończone przez architekta w neutralnych kolorach oraz obowiązu...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 000 PLN (11 042 zł/m2)

6
2
240 m2
2012
15872621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27499266 15872621 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Polecam do kupienia piętro zadbanego dwurodzinnego domu (95,4m2) wraz z poddaszem do wyłącznego korzystania z możliwością adaptacji oraz piwnicami o łącznej powierzchni 29,5m2. Działka wielkości 491 m2 jest ładn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 050 000 PLN (7 642 zł/m2)

3
1
137.4 m2
-
15744930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25048614 15744930 Dom wolnostojący na sprzedaż. Na dole 3 pokojowe mieszkanie 90m2, wykończenie standardowe, na górę osobne wejście gdzie znajduje się 5 pokoi z osobną łazienką. Na poddaszu mieszkanie o pow. użytkowej 40m2(duży pokój, z którego można zrobić dwa, łazie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (6 495 zł/m2)

10
3
200 m2
2008
15680773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23835884 15680773 Oferujemy na sprzedaż Dom z przepięknym ogrodem.Położenie:Południowo-zachodni Wrocław, ceniona, spokojna dzielnica Oporów – idealna dla rodzin i osób ceniących zieleń i dobrą infrastrukturę.Dom położony przy kameralnej, ślepej uliczce, w otoczeniu za...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 949 000 PLN (8 859 zł/m2)

6
3
220 m2
1999
14152417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 104342 14152417 Tu nie zapraszam Cię do `oferty`  Tu zapraszam Cię do PRZESTRZENI z klasą gdzie żyjesz na własnych zasadach. Dom z duszą. Przestrzeń, która czuje więcej **Zostały tylko 3 domy.** To ogłoszenie nie jest dla każdego.   Jest dla tych, którzy szukają m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

5
-
131 m2
2025
14528678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 139048 14528678 ZAPRASZAMY NA ETAP II Już GOTOWY DO ODBIORU ZOSTAŁO KILKA DOMÓW ! Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum dzielnica KRZYKI. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami w nie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 690 zł/m2)

4
-
100 m2
2025
14521488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 138318 14521488 Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ WROCŁAW KRZYKI. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami w niepowtarzalnym stylu. Domy sprzedawane są w standardzie dewelopersk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 165 000 PLN (8 893 zł/m2)

4
-
131 m2
2025