• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 167

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15897465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28003483 15897465 dom z ogrodem przy parku nowe bez PCCNa sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu tuż pod Wrocławiem.To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego domu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

838 999 PLN (9 390 zł/m2)

4
2
89.35 m2
2027
15897281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999205 15897281 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 489 990 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15897317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28000900 15897317 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15897318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28000894 15897318 Wrocław5pok.premiumdombliźniakgarażogródmonitoringPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15897298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999209 15897298 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (9 878 zł/m2)

4
-
90 m2
2027
15897270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999204 15897270 DOSKONAŁA LOKALIZACJA, KRZYKI - WOJSZYCE WROCŁAW, ok Gen. Stefana Grota - Roweckiego DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, SEGMENT ŚRODKOWY POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Rok budowy 2021, media miejskie, ogrzewanie gazowe, pełna własność z KW, bez obciążeń i zobow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 444 501 PLN (10 318 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15897266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999210 15897266 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15897246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998915 15897246 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców!.NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² oraz działką 151,81 m², położon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 992 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15896344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27977768 15896344 Nowoczesny bliźniak premium Wojnowicka WrocławNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku, położony na kameralnym osiedlu willowym przy ul. Wojnowickiej we WrocławiuDom wykończony w wysokim standardzie, sprzedawany z wyposażeniem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 779 000 PLN (10 166 zł/m2)

5
2
175 m2
2024
15897353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28000907 15897353 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 119 zł/m2)

4
2
82.61 m2
2023
15897297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999199 15897297 WYSOKA PARTYNICE OŁTASZYNDOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 5 POKOI, GARAŻ W BRYLE, POW. 110 M2, DZIAŁKA 300 M2Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna OK UL. Ołtaszyńska Do sprzedania nowoczesna połówka bliźniaka o powierzchni 110 m² (w...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 455 001 PLN (12 125 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15897260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999007 15897260 Szereg 4pok Prawie nowy 2023!Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m², wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane przy południowej granicy Wrocławia. Dom został urządzony z dbałością o każd...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 990 PLN (11 447 zł/m2)

4
2
96.01 m2
2023