• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 167

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15897352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28000915 15897352 Jagodno5pok.ogródszeregokazjapompaciepłatopPiękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców – wnętrza są ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
-
127 m2
2025
15897265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999201 15897265 Dom Lux Premium 5 pokoi GARAŻ - OkazjaDom w zabudowie szeregowej, segment środkowy 5-pokojowy o powierzchni 156 m² znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m².Przedmieście Wrocławia Ołtaszyn, okolica ul. KutrzebyParter:Salon 35 m² z wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 991 PLN (7 222 zł/m2)

5
-
180 m2
2014
15897302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999200 15897302 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 401 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15846011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26873406 15846011 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki na zielonym osiedlu pod Wrocławiem, garaż w budynku. Planowany odbiór- II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięciopokojo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15614025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22485964 15614025 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja składa się z sześciu budynków w zabudowie bliźn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 459 000 PLN (10 807 zł/m2)

4
-
135 m2
2024
15776666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25715412 15776666 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięci...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 012 725 PLN (11 253 zł/m2)

5
2
90 m2
2024
15862317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224360 15862317 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa ,obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomośc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (9 396 zł/m2)

4
2
101 m2
2025
15862316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224359 15862316 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 315 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15884419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701809 15884419 Do sprzedaży luksusowy dom położony w zacisznej uliczce Psiego Pola, blisko wylotu na Warszawę wjazdu na A8. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie, częściowo umeblowany z kameralną działką. Na parterze znajduje się piękna przestrzenna kuchn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (7 911 zł/m2)

5
3
316 m2
2005
15866586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320951 15866586 Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego skweru.Budynek mieszkalny zrealizowany został jako segment sk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (12 061 zł/m2)

5
-
211.42 m2
1987
15566061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21469721 15566061 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602TYLKO W SDP Nieruchomości!!!Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku.(ENGLISH VERSION BELEOW)Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy ul. Tenisowej. Nieruchomość ma 210 m2 powierzchni użytkowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 490 000 PLN (21 381 zł/m2)

5
-
210 m2
-
15896742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988422 15896742 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602 Na sprzedaż atrakcyjna, niezależna część domu o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, położonego w zielonej i spokojnej dzielnicy Karłowice we Wrocławiu. Oferta obejmuje ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930