• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15866586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320951 15866586 Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego skweru.Budynek mieszkalny zrealizowany został jako segment sk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (12 061 zł/m2)

5
-
211.42 m2
1987
15566061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21469721 15566061 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602TYLKO W SDP Nieruchomości!!!Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku.(ENGLISH VERSION BELEOW)Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy ul. Tenisowej. Nieruchomość ma 210 m2 powierzchni użytkowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 490 000 PLN (21 381 zł/m2)

5
-
210 m2
-
15896742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988422 15896742 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602 Na sprzedaż atrakcyjna, niezależna część domu o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, położonego w zielonej i spokojnej dzielnicy Karłowice we Wrocławiu. Oferta obejmuje ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930
15867990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360812 15867990 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Wyjątkowa przestrzeń do życia połowa eleganckiego domu z ogrodem w prestiżowej części Oporowa.Są miejsc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (13 504 zł/m2)

4
2
137 m2
1936
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 * Preferowany Klikent gotówkowy *Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15844663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26843482 15844663 Przestronny dom w zabudowie szeregowej idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni dla rodziny. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, w bezpośrednim sąsiedztwie parku, co zapewnia doskon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

4
2
113 m2
2027
15699330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24165591 15699330 Dom z potencjałem na klimatycznym Zalesiu czeka na nowego właściciela! Zapraszamy na Dzień Otwarty nieruchomości przy ul. Różyckiego już w niedzielę 24.05.2026 w godzinach 9:0012:00 przyjdź, zobacz i poczuj klimat tego miejsca na żywo.Opiekun oferty:...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 000 PLN (11 842 zł/m2)

6
2
304 m2
1965
15889879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27862875 15889879 Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Opolskiej.Zapraszam na kameralne spotkanie w naszym biurze.Po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (9 783 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15325750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15852674 15325750 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
3
422 m2
1996
15890091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27868859 15890091 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z tarasem na dachu, w sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego!Otoczenie nieruchomości: Leśnica to zielona i dobrze skomunikowana część Wrocławia, zap...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (9 868 zł/m2)

5
3
151 m2
2026
15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010