• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15593528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22028239 15593528 REZERWACJA OFERTY Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi – be...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (7 285 zł/m2)

6
2
144 m2
2025
15871092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27456906 15871092 Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 146m2 + strych nieużytkowy, wykończony około 60m2.Nieruchomość znajduje się na działce 206m2 położonej w dzielnicy Muchobór Wielki. NOWA SUPER OBNIŻONA CENA 1.450.000PLN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (9 932 zł/m2)

4
-
146 m2
2002
15734844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24845794 15734844 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 140 m2 z dużym ogrodem, położonego na działce o powierzchni 347 m2 w d...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 720 000 PLN (12 286 zł/m2)

4
2
140 m2
1971
15893379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910329 15893379 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem, tuż przy granicy z Jagodnem.Opiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
14756203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48909 14756203 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Otoczenie:Willa położona w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną, z dużą ilośćią zieleni przy samej nieruchomości.Nieruchomość:Powierzchnia gruntu 1714 m2 Powierzchnia domu 367m2 PARTER:- salon- j...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 000 PLN (13 079 zł/m2)

7
-
367 m2
2011
15620441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22607617 15620441 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny, czteropoziomowy dom o powierzchni użytkowej 154,35 m w sąsiedztwie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (5 727 zł/m2)

5
-
253 m2
1990
15612532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22450473 15612532 Połowa willi z lat 30-tych XX wieku z dużym ogrodem (400 m2) i możliwością powiększenia o poddasze użytkowe.Oddzielna Księga Wieczysta.Doradca klienta:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802Wyłącznie w SDP Nieruchomości! Otoczenie nieruchomości: Poniemiecka...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (8 687 zł/m2)

4
-
115 m2
1930
15864540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268679 15864540 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel: 602 102 602 REZERWACJA OFERTA WSTRZYMANA Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Maślice. To idealna propozycja dla osób poszuku...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 584 000 PLN (15 023 zł/m2)

6
2
172 m2
2016
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15776154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695011 15776154 English version belowZ prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania DOM dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Dom posadowiony jest na działce 692 m2.DOM DLA KONESERA, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (6 300 zł/m2)

7
2
300 m2
1930
15865938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni, gotowy do odbioru. Wysoki standard. 27306059 15865938 BEZ PCCBEZ PROWIZJIPolecam 5-pokojowy dom  z garażem w zabudowie szeregowej. To już ostatni wolny segment.Powierzchnia działki: 187 m2ATUTY:Podwyższony standard wykończenia:-panele fotowoltaiczne-klimatyzacja w każdym pokoju-ogrzewanie podłogowe (par...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (9 854 zł/m2)

5
2
137 m2
2026
15850805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny dla rodziny. Budynek wysokiej jakości. 27007474 15850805 PROWIZJA 0%BEZ PCCPolecam dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim.Wjazd przez bramę otwieraną pilotem.Do bliźniaka przynależą 2 miejsca parkingowe, metalowa rowerownia.Ogród-252,65 m2.ZESTAWIENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (11 371 zł/m2)

5
2
175 m2
2026