• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15595129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wielopokoleniowy, sauna, oranżeria, 2 tarasy 22071257 15595129 Polecam wyjątkowy segment skrajny usytuowany przy cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki.W cenie domu może pozostać umeblowanie widoczne na zdjęciach.Budynek z ogromnym potencjałem.Powierzchnia - 422 m2 (użytkowa 368 m2).Działka 580 m2.4 miejsca...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 000 PLN (7 346 zł/m2)

7
4
422 m2
1996
15380489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kłokoczyce - Duży dom wielopokoleniowy 17254498 15380489 Polecam duży, zadbany dom wielopokoleniowy usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Okolica cicha i spokojna. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa-asfaltowa.Jest to miejsce idealne dla osób szukających spokoju z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
5
280 m2
1981
15857754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133099 15857754 Na sprzedaż dom wolnostojący na Ołtaszynie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m2, w kształcie zbliżonym do trapezu. Obecnie obiekt pełni funkcję przedszkola cieszącego się dużym powodzeniem. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 000 PLN (12 208 zł/m2)

9
4
385 m2
1990
15864406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267303 15864406 Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, dwulokalowy dom położony na urokliwych Kuźnikach w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu.Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 963 m², zapewniającej prywatność i przestrzeń do rekreacji. Jest to dom przedwoje...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 630 000 PLN (12 240 zł/m2)

6
-
133.17 m2
1930
15737394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24886340 15737394 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 174,2 m2, położony na wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Agatowej. Nieruchomość z 2010 roku, idealna dla rodziny szukającej wygody, pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 899 000 PLN (10 914 zł/m2)

5
3
174 m2
2010
15846477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888303 15846477 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 540 000 PLN (11 159 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15846472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888297 15846472 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (11 240 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15846476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888301 15846476 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (11 194 zł/m2)

4
2
134 m2
2025
15846474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888299 15846474 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 499 000 PLN (11 271 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15846471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888296 15846471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 465 000 PLN (11 015 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15846473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888298 15846473 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 430 000 PLN (11 085 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15846475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888300 15846475 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 460 000 PLN (11 406 zł/m2)

4
2
128 m2
2025