• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15866173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27313781 15866173 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 3 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (9 624 zł/m2)

3
2
109 m2
2025
15776331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25702920 15776331 Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje możliwość dokupienia ok. 160 m sąsiedniej działki w bardzo atrakcyjnej cenie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (6 658 zł/m2)

4
1
120 m2
1930
15611897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22439894 15611897 Świetna inwestycja na Psim Polu !!!Duży, 2 piętrowy dom z poddaszem użytkowym i piwnicą idealny pod przedszkole, żłobek, siedzibę firmy, siłownię, SPA, hostel, hotel, biura, itp. Wrocław Psie Pole, ulica KowieńskaPerfekcyjne rozwiązanie dla rodziny w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 700 000 PLN (6 296 zł/m2)

8
2
270 m2
1991
15339495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16240510 15339495 Dom w którym z powodzeniem mogą mieszkać dwie rodziny. Ilość pokoi i dwa niezależne wejścia dają możliwość przystosowania domu dla dwóch niezależnie funkcjonujących rodzin. Dom sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem dla rodzin lub pracownik...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 457 000 PLN (12 285 zł/m2)

7
1
200 m2
1925
15889540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27852135 15889540 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 221 m, położony blisko centrum, w prestiżowej części miasta przy ul. Wawrzyniaka.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 099 000 PLN (9 498 zł/m2)

10
-
221 m2
1979
15848017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26927973 15848017 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Garaż w bryle budynku Ogród + taras trzy niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 420 853 PLN (10 764 zł/m2)

5
2
132 m2
2027
15768381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25542165 15768381 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15637041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22978067 15637041 Bliźniak do generalnego remontu w willowej części Brochowa. Opiekun ofertyJacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Wszystkie media, w tym światłowód. Budynek podpiwniczony, ze strychem, co daje dużą przestrzeń aranżacyjną.Możliwość wydziel...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

4
2
120 m2
1920
15694595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24089384 15694595 Opiekun oferty Tomasz Leimantel. 602 101 602PIĘKNY DOM NA OPOROWIE Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest jednym z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia i dzięk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 490 000 PLN (15 752 zł/m2)

6
-
412 m2
1957
15667821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609885 15667821 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602 101 602 Informacje podstawowe:Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2.Budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Widawskiej. Zabudowa jednorodzinna dwulokalowa.Atuty:-...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 099 000 PLN (7 850 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15757494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25302370 15757494 Wolnostojący dom na rodzinnych osiedlu blisko centrum!Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Osobne mieszkanie w przyziemiu.Opiekun oferty:Justyna Adamiak Nr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom jest zbudowany w technologii murowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
3
145 m2
1983
15714722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24466919 15714722 Wszystko, co potrzeba do życia znajdziesz w bliźniaku na BrochowieOpiekun oferty:Jacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Bliźniak do zamieszkania od zaraz w zielonej okolicy Brochowa. Wszystkie media, w tym światłowód.Układ budynku pozwal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (8 591 zł/m2)

5
2
220 m2
1997