• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15692287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24040699 15692287 Przestronny dom na dużej działce 4000 m Wrocław 195 m 6 pokoi SaunaOpiekun oferty:Natalia Sobczyńska +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje ciszę i...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 499 000 PLN (17 944 zł/m2)

6
2
195 m2
2000
15643402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137441 15643402 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący z widokiem na Odrę, położony w cichej i zielonej części Wrocławia- Karłowice Dom położony na dużej działce 735 m2 i składa się z trzech poziomów: - przyziemie z pomieszczeniami gos...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (11 282 zł/m2)

5
2
195 m2
1970
15620887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22614212 15620887 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż projekt dwupoziomowego domu o powierzchni 173,55 m2. Cena obejmuje działkę 458 m2, projekt budowlany i pozwolenie na budowę.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Stabłowica...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (5 491 zł/m2)

5
-
173 m2
-
15606096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22322163 15606096 Opiekun oferty:Julia KowalskaTel: 602 101 602Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości: Teren domków jednorodzinnych z przeznaczeniem mieszkania i prowadzenia działalności gospoda...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 695 000 PLN (6 738 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15417628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18077637 15417628 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
15555481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21101657 15555481 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący położony w cichej i zielonej części Wrocławia -KarłowiceDom składa się z trzech osobnych mieszkań, każde z osobnym wejściem, które można pozostawić jako osobne mieszkanie lub połąc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (7 115 zł/m2)

7
3
260 m2
1984
15466263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19182218 15466263 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 602101602Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie zagospodarowanego ogrodu, który zapewnia mieszkańcom prywa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 490 000 PLN (8 554 zł/m2)

6
-
408 m2
2000
15450852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18852747 15450852 Opiekun Oferty:TOMASZ LEIMAN602 101 602SPRZEDAŻ BLIŹNIAKA RYNEK PIERWOTNYOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz szybki wyjazd na obwodnice zachodnią Wrocławia i lotnisko. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 000 PLN (11 423 zł/m2)

5
-
175 m2
2023
15433060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18423509 15433060 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
15491580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19762209 15491580 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż wolnostojący i nowoczesny dom, z dwustanowiskowym garażem w bryle - usytuowany na dużej działce z ogrodem.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Strachowice, położonej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 000 PLN (9 048 zł/m2)

4
-
273 m2
2009
15035240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 7555216 15035240 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190m2, położony blisko centrum, na spokojnej ulicy, blisko terenów zielonych.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej okoli...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (9 211 zł/m2)

5
-
190 m2
1932
15562873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21385294 15562873 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. W bliskim otoczeniu od nieruchomości znajdują się szkoły,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (5 781 zł/m2)

5
-
242 m2
1974