• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15558796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21262220 15558796 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Nowocześnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Malowniczym.Otoczenie nieruchomości:Ulica Wąsowicza, położona na Osiedlu Malowniczym- Marszowice, w pobliżu zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się sp...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (10 529 zł/m2)

4
-
170 m2
2017
14712168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48101 14712168 Agent: Emilian JanuszTel: 602 101 602 Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca będzie mógł w dowolnym sposób zaaranżować wnętrze, nie angażu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
450 m2
1940
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15881089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27623755 15881089 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.Oaza ciszy w centrum miasta!***Tylko w SDP Nieruchomości***Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom położony w cichej, zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (12 395 zł/m2)

6
3
129 m2
1980
15853440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27051079 15853440 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem położone w spokojnej części Jagodna. Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościInwestycja położona jest na rozwijającym się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 568 PLN (10 848 zł/m2)

4
2
82 m2
2026
15852402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27030839 15852402 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalnej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15847182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26903753 15847182 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalne, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15801640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26245112 15801640 Opiekun oferty:Arletta Betkertel. 602 101 602 Dom wolnostojący na Strachocinie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest we wschodniej części Wrocławia - Strachocin.To spokojna osiedle domów jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej.Układ pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 999 PLN (6 071 zł/m2)

5
3
280 m2
1980
15844114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26821414 15844114 Idealne domy dla rodziny wygoda, zieleń, dostęp do usług Przestronne, nowoczesne domy z tarasem i ogrodem, położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór rodzin z dziećmi i par, które chcą mieszkać komfortowo, aktywnie i blisko centrum miasta. To...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15826852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649580 15826852 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 165m2 na Muchoborze Wielkim.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Graniczy ona z j...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 580 000 PLN (9 576 zł/m2)

7
-
165 m2
1975
15810724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26417635 15810724 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na Maślicach spokojnej, zielonej dzielnicy we Wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
150 m2
1930