• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wyczechowo Flisikowskiego Mieczysława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wyczechowo, Mieczysława i Flisikowskiego

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrod...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

1 060 000 PLN (7 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1927
15882496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27665328 15882496 Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni gruntowej 7158m2, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wężyki, gmina Rybno, powiatu sochaczewskiego. Lokalizacja ta oferuje doskonałe warunki do zamieszkania dla rodzin, z łatwym dostępem do lokalnych...

Wężyki (Mazowieckie, gm. Rybno)

399 000 PLN (2 418 zł/m2)

11
-
165 m2
1970
15882062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656129 15882062 Na sprzedaż oferowany jest dom o dużym potencjale inwestycyjnym, położony na przestronnej działce, która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Budynek o powierzchni użytkowej około 200 m² znajduje się obecnie w stanie do remontu w praktyce stan...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

300 000 PLN (1 500 zł/m2)

7
1
200 m2
1965
15881314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628188 15881314 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym, całorocznym basenem, położony na obrzeżach Konstancina, w prestiżowej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy.Nieruchomość o łącznej powierzchni 244,52 m² usytuowana jest na ...

Chyliczki (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 099 000 PLN (16 799 zł/m2)

7
2
244 m2
2020
15879137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608946 15879137 Segment 120 m² w cenie mieszkania 3 sypialnie kominek BEZ PROWIZJIOPIS:Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m², gotowy do zamieszkania od zaraz.Kupujący nie płaci prowizji.Cena: 860 000 zł (do negocjacji)Dom w ce...

Bieniewice (Mazowieckie, gm. Błonie)

860 000 PLN (4 778 zł/m2)

11
-
180 m2
2024
15871069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27456527 15871069 Przestronny dom 185 m² - działka 1660 m² - wszystkie mediaPiękny dom z dużą działką i funkcjonalnym układem. Idealna baza do własnej aranżacji możesz wprowadzić się od razu i urządzić wnętrze po swojemu.Najważniejsze informacje:- powierzchnia: ok. 1...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

5
2
180 m2
1977
15870193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27422905 15870193 Dom wolnostojący, trzykondygnacyjny, o powierzchni ok. 235 m2, posadowiony na niemal kwadratowej działce o powierzchni 535 m2 w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Rólki.Lokalizacja zapewnia dobry dojazd, bliskość centrum, sąsiedztwo domów jednorodzin...

Kalwaria Zebrzydowska (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

625 000 PLN (2 660 zł/m2)

6
2
235 m2
1994
15867841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352763 15867841 Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie premium!Szukasz domu, który łączy nowoczesny design, ciszę i zieleń, a jednocześnie jest w mieście?W takim razie ta nieruchomość została stworzony wła...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 696 000 PLN (11 085 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15865021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279651 15865021 Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszkach 2 (B).Dom został wykończony około 6 lat temu i jest gotowy do zami...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 699 000 PLN (10 113 zł/m2)

6
2
168 m2
2015
15864691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27271952 15864691 Na sprzedaż połowa bliźniaka o pow. 81 m² na działce ok. 550 m². Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy , w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Dom w stanie deweloperskim, ogrzewanie - pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe. Ekspozycja na trzy...

Wycinki Osowskie (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

790 000 PLN (9 753 zł/m2)

4
1
81 m2
2024
15864415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267286 15864415 Kupujący nie płaci prowizji !!!Dom, segment narożny w wyjątkowej lokalizacji (Siedlce - Suchanino)37 min pieszo od Starego Miasta, 17 min autobusem do Gumed-u, 7 min samochodem do najbliższej galerii handlowej.  Przystanek tramwaju 750 m.Nieruchomość...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (14 553 zł/m2)

3
2
103 m2
2007
15858413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149397 15858413 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż nowoczesny segment środkowy położony w miejscowości Szczęsne graniczącej z Grodziskiem Mazowieckim Nieruchomość znajduje się w spokojnej zielonej okolicy z przewagą zabudowy jednorodzinnej co czyni ją idealnym miejscem do życi...

Szczęsne (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 569 000 PLN (9 745 zł/m2)

4
2
161 m2
2018