• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wyrówno Pochyła

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wyrówno i Pochyła

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15664520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23558278 15664520 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie w Przeworsku. W inwestycji zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania. W każdym domu zainstalowane b...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

499 000 PLN (5 016 zł/m2)

4
2
99.49 m2
2024
14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
15474406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19385098 15474406 TYLKO U NAS!!!Willa z pokojami do wynajęcia , w spokojnej okolicy.Do sprzedania dom wolnostojący z 2 garażami 37,71m2. Parter: Mieszkanie dla właściciela. Duży salon z kominkiem połączony z częścią biurową, jadalnią i kuchnią. Przy kuchni zlokalizowa...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 100 000 PLN (6 269 zł/m2)

6
6
335 m2
2008
15647390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23230275 15647390 Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, na pograniczu Rezerwatu przyrody Kami...

Kamionna (Małopolskie, gm. Trzciana)

880 000 PLN (6 617 zł/m2)

4
1
133 m2
2017
15293539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14987483 15293539 NOWO WYKOŃCZONY DOM SĄSIEDZTWO LASU OKOLICA GOSZCZY OKOLICA Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu z bardzo dogodnym dojazdem do Krakowa ...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 100 000 PLN (6 548 zł/m2)

5
2
168 m2
2023
15893550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27913887 15893550 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15889260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27846239 15889260 1 070 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJINowa inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy z poddaszem ...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 070 000 PLN (7 868 zł/m2)

4
1
136 m2
2026
15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 990 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIOferowany dom jest w niższym standardzie- bez utwardzeń i zaadaptowanego poddasza....

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026