• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wysoka

Znalezionych ofert: 18

15894622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946546 15894622 Inwestycja Wysoka Wieś położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój.Działka o powierzchni ok. 1 ha gwarantuje dużą przestrzeń, intymność oraz naturalne, zielone o...

Wysoka Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (12 497 zł/m2)

5
-
216.06 m2
-
15866670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoka: Wyjątkowy Dom 245m2 z pięknym ogrodem 27323320 15866670 Elegancki dom wolnostojący z pięknym ogrodem - WysokaO nieruchomości• Powierzchnia domu: 244,61 m²• Powierzchnia działki: 1 398 m²• Rok budowy: 2005• Typ: dom jednorodzinny wolnostojący• Liczba pokoi: 4• Łazienki: 2Zestawienie pomieszczeń:PARTERWiatr...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 959 000 PLN (12 127 zł/m2)

4
2
244 m2
2005
15879353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613321 15879353 Na sprzedaż: połowa domu po generalnym remoncie Wysoka, okolice Chojnic ( gm. Raciąż )Szukasz gotowego miejsca do życia, bez remontów i z dużą przestrzenią wokół?Ta oferta jest dla ciebie!. Najważniejsze atuty:* Powierzchnia: ok. 90 m²* Dom po grunt...

Wysoka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

490 000 PLN (5 444 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15822501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649533 15822501 Na sprzedaż dwukondygnacyjny, wolnostojący dom w Wysokiej, wybudowany w 2005 r.Otoczenie nieruchomości:Wysoka to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na południu. Bardzo dobrze skomunikowana z miastem oraz dojazdem do S8 i A4.Blisko przystanek ...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 349 000 PLN (12 836 zł/m2)

5
2
183 m2
2005
15667246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Półbliżniak nad jeziorem Wysoka, gm Raciąż 23596607 15667246 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Piękna nieruchomość nad jeziorem poleca się do zakupu!OFERTA limitowana w rewelacyjnej cenie! Z możliwością inwestycyjną (wynajem)...

Wysoka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

420 000 PLN (4 468 zł/m2)

3
1
94 m2
1965
15878136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27589384 15878136 Wysoka Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 170,39m2 położony na działce o pow. 450m2 Budynek murowany w technologii tradycyjnej, wybudowany ok. 1992r. Ściany nadziemia murowane z bloczków betonowych, cegły i gaz...

Wysoka (Wielkopolskie, gm. Wysoka)

399 000 PLN (2 347 zł/m2)

6
-
170 m2
1992
15829191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26615524 15829191 Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, realizowanych w Wysokiej Głogowskiej przy ul. S...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

550 000 PLN (5 826 zł/m2)

3
1
94.4 m2
2026
15864248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264983 15864248 OfertaNa sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny w miejscowości Wysoka. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania, w otoczeniu pięknej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym...

Wysoka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rychliki)

699 000 PLN (5 756 zł/m2)

4
2
121.44 m2
1910
15864234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264884 15864234 OfertaNa sprzedaż zabudowana nieruchomość obejmująca kilka działek o łącznej powierzchni ponad 2700 m², położona w miejscowości Wysoka, województwo warmińsko-mazurskie. W skład oferty wchodzą grunty zabudowane budynkiem mieszkalnym oraz działki nieza...

Wysoka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rychliki)

249 000 PLN (1 836 zł/m2)

3
1
135.61 m2
-
15826486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26615711 15826486 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Wysokiej Głogowskiej.Wysoka Głogowska położona w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Głogów Małopolski to malownicza okolica położona wśród terenów zielon...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

359 000 PLN (5 013 zł/m2)

2
1
71.62 m2
1960
15758279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25316691 15758279 Dom z drewna– Twoje miejsce pełne harmonii, zdrowia i spokoju !Szukasz domu, w którym codziennie budzisz się otoczony ciszą i zielenią?Domu, który nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale również troszczy się o zdrowie Twojej rodziny ?Właśn...

Wysoka (Wielkopolskie, gm. Wysoka)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15717885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24540531 15717885 ŚWIETNA OFERTA INWESTYCYJNA W WYSOKIEJ GM.KOBIERZYCE. Działka 2069 mkw  o na osiedlu nowych domów! Do sprzedaży paroletni dom o powierzchni 530 mkw, położony na działce o powierzchni 1111 mkw, z możliwością dokupienia sąsiadującej działki o powier...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 100 000 PLN (3 962 zł/m2)

12
5
530 m2
2020