• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 283

15857417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122120 15857417 Dom bliźniak w Zgorzale Twój wymarzony dom 1,5 km od Warszawy!Cześć! Oferuję na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, który sam sobie urzekł. Trzy poziomy czystego komfortu w zamkniętym osiedlu w malowniczej okolicy Zgorzela, powiat pias...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 150 000 PLN (11 275 zł/m2)

4
2
102 m2
2023
15787125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25916970 15787125 Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim PabianiceKupujący nie płaci 2% podatku PCC!Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115,61 m², położony w spokojnej części Pabianic. Nieruchomość usytuowana jest na...

Pabianice (Karniszewice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

780 000 PLN (6 783 zł/m2)

4
1
115 m2
2025
15790154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25955729 15790154 Nowoczesny dom jednorodzinny 90 m² w spokojnej okolicyNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 90,00 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

765 000 PLN (8 500 zł/m2)

4
1
90 m2
2025
15886858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769979 15886858 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE OSIEDLE POD LASEM!Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15886857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769978 15886857 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE OSIEDLE POD LASEM!Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15884523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706132 15884523 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 099 000 PLN (11 691 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706129 15884520 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 099 000 PLN (11 691 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706131 15884522 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

999 000 PLN (10 628 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706130 15884521 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

999 000 PLN (10 628 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15753706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25207988 15753706 Niższa cena bardzo korzystna 420000 złotych. Oferta dla klienta, który chce zamieszkać we własnym domu. Tara nieruchomości przedstawiają ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej posadowionego na działce o powierzchni 592m2 w Damasławku. Jest to ...

Damasławek (Wielkopolskie, gm. Damasławek)

420 000 PLN (3 590 zł/m2)

3
-
117 m2
1967
15885696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27738270 15885696 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się w trakcie budowy z terminem zakończenia - wrzesień 2026r. Łącz...

Łapino Kartuskie (Pomorskie, gm. Żukowo)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
-
117 m2
2024