• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 323

15888818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829264 15888818 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nieruchomości w pobliżu Nałęczowa - domu z basenem oraz komfortowego domku dla gości, usytuowanych na pięknej działce o powierzchni 2262 m. Ta wyjątkowa propozycja łączy kameralny klimat z funkcjonalnośc...

Nałęczów (Wąwozy) (Lubelskie, gm. Nałęczów)

3 000 000 PLN (23 077 zł/m2)

6
1
130 m2
2024
15888819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829265 15888819 Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zachwyca wysokim standardem wykończenia i nowoczesnym wyposażeniem, które ...

Kazimierz Dolny (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

4 500 000 PLN (16 667 zł/m2)

12
-
270 m2
1965
15888822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829268 15888822 Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu o pow. 80 m2 z zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m, usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Krasnymstawem. To idealna propoz...

Siennica Różana (Lubelskie, gm. Siennica Różana)

315 000 PLN (3 938 zł/m2)

2
1
80 m2
1970
15888820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829266 15888820 Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, Okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w województwie lu...

Okuninka (Lubelskie, gm. Włodawa)

870 000 PLN (8 700 zł/m2)

6
2
100 m2
2018
13379731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1672938 13379731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do sprzedania duży, komfortowy dom, z dala od zgiełku miasta tuż przy granicy KPN. Dla osób ceniących spokój, czyste środowisko oraz niezależność, bez natłoku takich samych domów w inwestycjach dew...

Powązki (Mazowieckie, gm. Leszno)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

5
-
240 m2
2012
15878151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590041 15878151 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka zabudowana przedwojennym domem o konstrukcji drewnianej parterowym, z oryginalnymi piecami kaflowymi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, oranżerii. Na działce znajduje się również wolnost...

Krasnystaw (Góry) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

200 000 PLN (2 500 zł/m2)

2
-
80 m2
1930
15878248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30min W-wa 27591435 15878248 Ostatnie segmenty.Kameralne osiedle - wygodne domy w zabudowie szeregowej z parkingiem i ogródkiem.Nowy dwór Mazowiecki - do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Bez podatku PCC i bez prowizji Segment środko...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

719 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
2
98 m2
2025
15877553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z fotowoltaiką i dużą działka dla grzybiarzy 27572979 15877553 Sprzedajemy nie tylko dom na dużej działce; sprzedajemy spokój, ciszę i przestrzeń. Sprzedajemy też prywatność, wygodę i funkcjonalność. Wszystko to znajdziemy w przytulnym, bardzo rozsądnie zaplanowanym i urządzonym, dwukondygnacyjnym domu wybudowan...

Ogonowo (Mazowieckie, gm. Glinojeck)

1 349 000 PLN (7 621 zł/m2)

5
2
177 m2
2011
15876084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy Dom z garażem. Kanalizacja. Sauna 176 m2 27529735 15876084 Przestronna parterowa nieruchomość w spokojnej okolicy.Dom posiada: 3 sypialnie, salon, jadalnię, kuchnię, taras, saunę, kotłownię, pralnię oraz duży garaż na dwa samochody i miejsce na stół warsztatowy i miejsce na narzędzia.Jeden poziom. Poddasze z...

Chylice (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 269 321 PLN (5 616 zł/m2)

5
2
226 m2
2000
15867308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa z basenem /Technologia/niskie koszty 27343513 15867308 Prezentujemy wolnostojący dom na warszawskim Zaciszu (Targówek), który łączy solidność tradycyjnej architektury z najnowocześniejszą technologią energetyczną. To propozycja dla inwestora lub rodziny ceniącej prywatność, prestiż i spokój - zaledwie 15...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (10 331 zł/m2)

7
3
363 m2
1984
15863611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny nowoczesny Dom blisko Natury 27253379 15863611 Wyjątkowy, przepięknie urządzony dom 200 m2 na działce 536 m2 w Łomiankach Kiełpinie.Tylko 20 km do Centrum Warszawy.Malownicza, zielona i cicha okolica. Nowe domy w sąsiedztwie.Okolica Rezerwatu Jeziora Kiełpińskiego Natura 2000, idealne miejsce na ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 550 000 PLN (12 750 zł/m2)

4
3
200 m2
2012
15878247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna lokalizacja_Wolnostojący_Rekuperacja_5pokoi 27591436 15878247 Prestiżowa inwestycja - Dąbrowa Leśna, Łomianki - zamknięte, kameralne osiedle.Nowoczesny, wolnostojący dom w otoczeniu starodrzewia, w pięknej lokalizacji, tylko 17 km od Centrum Warszawy.BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC.Domy o nowoczesnej bryle i bardzo ...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 250 000 PLN (11 780 zł/m2)

5
3
191 m2
2025