• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 325

15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980
15861601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27208642 15861601 AGENT PROWADZĄCY:SVITLANA LUTS Tel: +48 602 101 602Serdecznie polecam dom w miejscowości Pruszowice. Miejscowość położona 5 minut od Wrocławia zaledwie 25 min od centrum Wrocławia. Jest to nieruchomość położona w cichej okolicy, dom otaczają tereny z...

Pruszowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

799 000 PLN (8 685 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15869855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27410888 15869855 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Przedstawiam Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykonania, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Wrocławia w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Jagodowej...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

999 000 PLN (4 583 zł/m2)

5
-
218 m2
2019
15864540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268679 15864540 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Maślice. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 584 000 PLN (15 023 zł/m2)

6
2
172 m2
2016
15864011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27261211 15864011 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Duży dom do wykończenia pensjonat 10 pokoi działka 15,5 arOpis nieruchomości:Dom wolnostojący, dwupoziomowy, do remontu do wykończenia - położony na narożnej działce 15,5 arDuży metraż oraz lic...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 200 000 PLN (3 000 zł/m2)

10
-
400 m2
1999
15858737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153826 15858737 Opiekun Oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia ŁąkaPiękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż).Powierzchnia działki ok. 1500 m2Atuty:- ogrzewanie podłogowe oraz rynnowe na parterze- możliwość po...

Brzezia Łąka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 389 000 PLN (9 260 zł/m2)

5
2
150 m2
2009
15853440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27051079 15853440 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem położone w spokojnej części Jagodna. Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościInwestycja położona jest na rozwijającym się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 568 PLN (10 848 zł/m2)

4
2
82 m2
2026
15852402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27030839 15852402 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalnej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15852115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27025592 15852115 Opiekun oferty:Barbara BoberTel.: 602-101-602*Cena podlega negocjacjiPodstawowe informacje:Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 220 m2, na działce 1004 m2 w Radwanicach gmina Siechnice. Opis:Dom wolnostojący, po częściowym remoncie (panele foto...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 340 000 PLN (6 091 zł/m2)

6
3
220 m2
1986
15849472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26969223 15849472 Opiekun oferty:Sebastian MatczakLicencja PFRN 31726tel. 602 101 602Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 2330 m2. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w spokojnej...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 399 000 PLN (8 968 zł/m2)

5
2
156 m2
2015
15876771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27554553 15876771 Opiekun Oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602Dom wolnostojący w SmolcuPiękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 164,30 m2 (w tym garaż).Powierzchnia działki ok. 700 m2 +plus 200 m2 w dzierżawie Atuty:- ogrzewanie podłogowe na parterze- kominek w s...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 699 000 PLN (10 360 zł/m2)

5
2
164 m2
2005
15857881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27135045 15857881 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602 101 602Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 166,54 m2, posadowiony na dużej działce 3400 m2, z sadem i widokiem na las. Teren z licznymi nasadzeniami tworzącymi sielski klimat w stylu angielskim, idealny...

Wygoda Mikołajewska (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

600 000 PLN (3 614 zł/m2)

3
1
166 m2
1998