• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 331

15843727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813388 15843727 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic.Kamienica z lokalem użytkowym i mieszkaniami, położona w Katowicach przy jednym z głównych depta...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 000 PLN (5 502 zł/m2)

10
4
418 m2
-
15815668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649497 15815668 Opiekun oferty:Jarosław BiegańskiNr Licencji PFRN 28466tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej okolicy, wśród kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe, dwa parki, staw...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 000 PLN (10 263 zł/m2)

6
3
190 m2
1997
15799543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26194007 15799543 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 256,1 m2 położony jest w Dobrzykowicach, w cichej i zielonej okolicy.Otoczenie nieruchomości:Działka graniczy z dwóch stron z budynkami jednorodzinnymi. Na o...

Dobrzykowice (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 999 000 PLN (7 809 zł/m2)

7
3
256 m2
2010
15797179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26139789 15797179 Opiekun oferty:Tel.: 602 101 602Sebastian MatczakNumer Licencji PFRN: 31726Dom wolnostojący 314,2 m2, mieszkanie 98 m2 oraz działki budowlane o pow. około 1,1ha! Na terenie możliwość prowadzenia różnego rodzaju usług.W skład oferty wchodzą:- budynek ...

Nysa (Opolskie, gm. Nysa)

4 990 000 PLN (15 892 zł/m2)

10
3
314 m2
-
15796576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26122476 15796576 Opiekun oferty:Robert Kordowskitel: 602 101 602Budynek wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Kilkulokalowa nieruchomość o powierzchni mieszkalnej w wysokości 775,10 m2 oraz powierzchni gospodarczej w wysokości 188 m2 (powierzch...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 000 PLN (3 225 zł/m2)

7
3
775 m2
1990
15886772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766577 15886772 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu Rokosowo przy ul. Dębowej z lat 90-tych. Nieruchomość posiada ogromny potencjał zarówno mieszkaniowy, jak i usługowy.Na parterze znajduje się lokal o powierzchni około 85 m, pr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 189 000 PLN (4 645 zł/m2)

7
3
256 m2
-
15881505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27634845 15881505 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o pow. użytkowej ok. 147,5 m2, położony w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 491 m, co zapewnia więcej przestrzeni i pry...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

813 000 PLN (5 531 zł/m2)

5
1
147 m2
1984
15802339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26263717 15802339 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114 m2.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości dostępna jest podst...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (10 965 zł/m2)

4
-
114 m2
-
15826948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649583 15826948 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 649 000 PLN (11 695 zł/m2)

5
2
141 m2
2023
15729799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24768542 15729799 Na sprzedaż połowa nowoczesnego bliźniaka w standardzie deweloperskim o pow. 157,85m2, Obszar całej nieruchomości 0,1130 HA. Dom do własnej aranżacji, ściany - gładź pomalowana na biało, elewacja zewnętrzna wykończona. Teren ogrodzony z pięknym ogrod...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 840 000 PLN (11 720 zł/m2)

4
2
157 m2
2023
14683810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 31373 14683810 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDom szeregowy segment środkowy o powierzchni 97,20 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 153 m2W skład domu wchodzi:Parter łącznie 48,20 m2- przedsionek 2,10 m2- kuchnia 7,20 m2- salon 18,60 m2- schody ...

Nowe Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

4
1
97 m2
2022
13293164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 31089 13293164 Stylowy i przestronny dom położony w Zachodniej części Kołobrzegu o doskonałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy 1500m od plaży i centrumDom dwukondygnacyjny o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 453m2 w zabudowie bliźniaczejBu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
3
380 m2
1976