• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 224

15889247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846227 15889247 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry. Mam na sprzedaż dom w miejscowości Paszyn koło Nowego Sącza.Dom z lat 90 tych.Obecnie zamieszkały.Nie jest ocieplony .Składa się z -Piwnicy -kotłownia, 2 pokoje i pomieszczenie narzędziowe -Pa...

Chełmiec (Paszyn) (Małopolskie, gm. Chełmiec)

620 000 PLN (6 889 zł/m2)

2
-
90 m2
-
15753317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25194768 15753317 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Trzcianka Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 100 m², położonego na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1031 m&sup...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

680 000 PLN (6 800 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15883945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27686907 15883945 Nowy dom na sprzedaż Tarnowiec - Bliźniak z działką 1000 m² i rekuperacją Bez Prowizji od kupującego! Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, który łączy wysoki standard wykonania z ogromną przestrzenią do wypoczynku? P...

Tarnowiec (Małopolskie, gm. Tarnów)

949 000 PLN (6 590 zł/m2)

5
1
144 m2
2026
15883579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675269 15883579 Inwestycja powstaje w Dołujach – miejscowości, która stała się symbolem prestiżowej i wygodnej ucieczki od zgiełku Szczecina, nie rezygnując przy tym z miejskich udogodnień.Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką:– Błyskawiczny dojazd do Szczecin...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

869 999 PLN (7 686 zł/m2)

4
-
113.19 m2
2026
15870063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy do wprowadzenia! Urządzony dom z infrastruk 27418612 15870063 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Sprzedawana działka zabudowana jest domem według projektu MIKRUS. Stan w tracie wykończenia wnętrza.Realizacja w trakcie, dom fina...

Gołubie (Pomorskie, gm. Stężyca)

970 000 PLN (13 662 zł/m2)

3
2
71 m2
2025
15598019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22132203 15598019 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym zaułku w szczecińskiej części dzielnicy. Na sporych ogródkac...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 199 000 PLN (9 367 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15866984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27333081 15866984 Inwestycja powstaje w Dołujach – miejscowości, która stała się symbolem prestiżowej i wygodnej ucieczki od zgiełku Szczecina, nie rezygnując przy tym z miejskich udogodnień.Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką:– Błyskawiczny dojazd do Szczecin...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

869 999 PLN (7 686 zł/m2)

4
-
113.19 m2
2026
15792722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26025871 15792722 Kamienica Inwestycyjna w Sercu Tarnowa, ul. Żydowska Do sprzedania kamienica zlokalizowana przy ulicy Żydowskiej 16, zaledwie kilka kroków od Tarnowskiego Rynku. To nie tylko nieruchomość, to szansa na posiadanie fragmentu historii się...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 290 000 PLN (2 283 zł/m2)

10
-
565 m2
-
15806881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek w Gołubiu z widokiem na jezioro Dąbrowskie 26354583 15806881 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Domek letniskowy z widokiem na Jezioro Dąbrowskie!Oferta dla osób poszukujących oazy spokoju! Lokalizacja:Proponowana nieruchomość...

Gołubie (Pomorskie, gm. Stężyca)

499 000 PLN (7 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1976
15597736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22121977 15597736 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym zaułku w szczecińskiej części dzielnicy. Na sporych ogródkac...

1 199 000 PLN (9 367 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15882763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673312 15882763 Dzień dobry!Na sprzedaż świetnie zlokalizowane bliźniaki na szczecińskim Wielgowie!BRAK PODATKU PCC!Docelowo na osiedlu ma powstać 6 budynków dwulokalowych, obecnie na sprzedaż gotowe do zakupu są cztery lokale.Osiedle klimatycznie i komfortowo zaara...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (6 807 zł/m2)

4
2
146.76 m2
2025
15878140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z wieloma możliwościami 27589394 15878140 Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży dom z częścią podpiwniczoną oraz piętrem i poddaszem nieużytkowym w Dobroniu w powiecie pabianickim, w województwie łódzkim.Jego powierzchnia użytkowa to 339,10 mkw.Dom można przystosować pod rodzinę, działalność...

Dobroń (Łódzkie, gm. Dobroń)

939 360 PLN (2 771 zł/m2)

5
3
339 m2
1990