• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 255

15889348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27847637 15889348 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży wolno stojącego domu w Dołujach.Nieruchomość wybudowana w 2018r. w metodzie kanadyjskiej, postawiony na działce o wielkości 600m2. Działka jest prostokątna o wymiarach ok. 20mx30m.Powierz...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 499 000 PLN (8 997 zł/m2)

4
2
166.62 m2
2018
15815947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580719 15815947 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W WOŁOWICACH W GMINIE CZERNICHÓW ZAKUP BEZ PODATKU PCC WYBUDOWANY W ZGODZIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,57 m2 położony na 7 arowej działce...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 250 000 PLN (8 065 zł/m2)

4
2
155 m2
2026
15888414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813386 15888414 OFERTA NOWEGO DOMU DO SPRZEDAŻY W WOŁOWICACH ! Do sprzedaży dom WOLNOSTOJĄCY do wejścia w gminie Czernichów. Nieruchomość stale pielęgnowana, starannie zagospodarowana - dom gotowy wprost do zamieszkania jedynie z nakładami...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
2
180 m2
2017
15311070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15461239 15311070 Zabudowa bliźniacza w stanie deweloperskim - Nowe Osiedle Kołatnik - kWałcza! Przedmiotem oferty jest gotowy energooszczędny dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła i działką min. 500 m 2 . Idealny dla rodzin 2+1 lub 2+2 Budynek zlokalizowany ...

Kłębowiec (Kołatnik) (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

519 000 PLN (6 740 zł/m2)

4
-
77 m2
2024
15843685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26811154 15843685 Wyjątkowy dom w wysokim standardzie - 284,70 m² działka 1248 m² w pełni wyposażonyNa sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom o łącznej powierzchni 284,70 m², usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1248 m². Nieruchomość zost...

Głuszyca (Dolnośląskie, gm. Głuszyca)

1 550 000 PLN (5 458 zł/m2)

6
2
284 m2
2011
15779196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25769046 15779196 Na sprzedaż dom bliźniak w miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 131,02 m², mieści się na działce o powierzchni 287 m², oferując komfortowe warunki do życia. Nieruchomość wy...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

989 000 PLN (7 548 zł/m2)

4
-
131.02 m2
2026
15785313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25872846 15785313 Na sprzedaż wyjątkowy dom bliźniak w urokliwej miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 153,71 m², mieści się na działce o powierzchni 321 m², oferując komfortowe warunki do życ...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 145 000 PLN (7 449 zł/m2)

5
2
153.71 m2
2026
15885380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728031 15885380 Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego !!!Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodzis...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (5 593 zł/m2)

7
3
295 m2
1998
15780206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25798038 15780206 Na sprzedaż prezentujemy państwu bardzo funkcjonalny 6 pokojowy dom o powierzchni 160m2 z wbudowanym garażem, na pięknej działce o powierzchni 806m2, położony w okolicach Bochni, dom w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja : Krzeczów ul. Kącik, ...

Krzeczów (Małopolskie, gm. Rzezawa)

719 000 PLN (4 494 zł/m2)

6
3
160 m2
2025
15815146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOSTĘPNE| CO i woda miejskie 26617040 15815146 OKOLICA:Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Gdańsku Osowie. Dom zlokalizowany jest w idealnej okolicy pod względem infrastruktury, która zapewnia dostępność szkól, przedszkoli, basenu oraz sklepów, res...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 150 000 PLN (8 915 zł/m2)

4
2
129 m2
1990
15850359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26993700 15850359 Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 270 m2Częściowo wykończony ( łazienkami, podłogami, drzwiami )Nieruchomość położna na działce 2619 m2 w formie prostokąta w miejscowości Nowy ŁuszczewekRozkład pomieszczeń- Salon 26...

Nowy Łuszczewek (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 499 000 PLN (5 552 zł/m2)

7
-
270 m2
2021
15889304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27846774 15889304 Inwestycja Adamowizna- DOSTĘPNY Ostatni Lokal-Przedstawiam do zakupu dom o powierzchni 143m2 z działką 380metrówPełen stan deweloperskiPiec Gazowy , ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniuRozkład pomieszczeńParter;- Salon z aneksem kuchennym- 31...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (6 294 zł/m2)

5
2
143 m2
2026