• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 134

15854218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071848 15854218 Wyjątkowa rezydencja z antresolą i prywatnym apartamentem Indywidualny projekt MilanówekSą domy poprawne. I są domy tworzone z wizją.Ta wyjątkowa rezydencja w prestiżowej, zielonej części Milanówka została wybudowana w 2012 roku według indywidualne...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 399 900 PLN (8 571 zł/m2)

5
-
280 m2
2012
15889073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27842640 15889073 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Wymysły przy ul. Aroniowej 3, gmina Pomiechówek, powiat nowodworski.Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 2126 m², zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym o powierzchn...

Wymysły (Mazowieckie, gm. Pomiechówek)

450 000 PLN (3 776 zł/m2)

5
1
119.17 m2
1959
14939591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5188192 14939591 ZAPRASZAMY NOWA, DOBRA CENA WYJĄTKOWA PROPOZYCJA INWESTYCYJNA, KLIMATYCZNY, Z ZACHOWANIEM PRZEDWOJENNEJ ARCHITEKTURY BUDYNEK W OTULINIE DRZEW I TARASOWO UŁOŻONYCH STAWÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ ADA...

Bronowo (Pomorskie, gm. Kępice)

450 000 PLN (1 293 zł/m2)

6
-
348 m2
-
15883514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675200 15883514 Oferujemy na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom położony nad jeziorem w samym sercu urokliwego miasteczka. To idealna propozycja zarówno dla rodziny wielopokoleniowej, jak i dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem inwestycyjny...

Golczewo (Zachodniopomorskie, gm. Golczewo)

899 000 PLN (4 994 zł/m2)

7
2
180 m2
1966
15882749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673275 15882749 Dzień dobryNa sprzedaż bardzo komfortowy przemyślany przez architektów dom rodzinny na dużej działce wybudowany w 2025 roku.Nieruchomość o powierzchni 270 m2 z dwustanowiskowym garażem , działka o powierzchni 1200 m2.Opis nieruchomości:Dom ewidentnie...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 530 000 PLN (5 667 zł/m2)

5
1
270 m2
2025
15887122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777273 15887122 Wyjątkowy dom przy Puszczy Bukowej Jezierzyce, Szczecin 6 pokoi duża działka 2112 m² staw i natura za oknem. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Szczecina – Jezi...

Szczecin (Jezierzyce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 000 PLN (6 931 zł/m2)

6
2
252.5 m2
2000
15872163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27486355 15872163 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w 2012 roku według indywidualnego projektu, łączący komfort życia prywatnego z funkcjonalnością przestrzeni biznesowej. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie mieszkańców oraz możliwo...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
3
280 m2
2012
15856214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27086838 15856214 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15854178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27071506 15854178 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 113,20 m² (całkowitej ok. 135,55 m²) na działce 402 m², położony w spokojnej i zielonej części Pątnówka. Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie, z dbał...

Pątnówek (Dolnośląskie, gm. Miłkowice)

1 100 000 PLN (7 997 zł/m2)

4
2
137.55 m2
2024
15841036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26787757 15841036 Nowoczesny dom rodzinny tuż przy Bolimowskim Parku Krajobrazowym – gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów!Szukasz miejsca, które połączy komfort nowoczesnego życia z ciszą, naturą i szybkim dojazdem do miasta? Ta wyjątkowa nierucho...

Kowiesy (Wędrogów) (Łódzkie, gm. Kowiesy)

1 199 000 PLN (6 056 zł/m2)

5
2
198 m2
2020
15815905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26611052 15815905 Dom 300 m od jeziora po gruntownym remoncie 2024 sauna kino domowe 40 m² biuro duża działka Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony zaledwie 300 metrów od jeziora, w spokojnej, zielonej okolicy, około 5 km od centrum Legn...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 940 000 PLN (6 730 zł/m2)

5
3
288.26 m2
2004
15663766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23537294 15663766 Na sprzedaż: Nowoczesny dom wolnostojący w Kunicach – tylko 4 km od Legnicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 298 m², położonego na nowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Kuni...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 490 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
298 m2
2002