• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 145

15161020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11298287 15161020 Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km od Myśliborza, idealnie...

Podlesie (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

550 000 PLN (6 044 zł/m2)

3
1
91 m2
1930
15883903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27684516 15883903 Na sprzedaż dom z potencjałem – klimatyczna część Brwinowa!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części Brwinowa. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, pry...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

898 000 PLN (6 193 zł/m2)

6
1
145 m2
1955
15373575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17082479 15373575 Piękny dom - a raczej luksusowa rezydencja.Budynek wykonany wg. indywidualnego niepowtarzalnego projektu na zamówienie inwestora we współpracy z architektem wnętrz.Wolnostojący dom na działce o pow. 1344 m2 ogrodzonej i obsadzonej piękną zielenią daj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 950 000 PLN (4 333 zł/m2)

8
-
450 m2
2000
15335387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16117602 15335387 Budynek wolno-stojący w całości przeznaczony na sezonowy wynajem turystyczny.Budynek po generalnym remoncie i rozbudowie w roku 2015.Ogrzewanie własne, piec gazowy Viessman plus zasobniki wody na 800 LWłasna pralnia z magazynem pościeli.Pensjonat pos...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

3 400 000 PLN (5 667 zł/m2)

12
-
600 m2
2000
15852478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27033352 15852478 BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje z myślą o osobach, które szukają przestrzeni, prywatności oraz ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
177 m2
2026
15607271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22354939 15607271 Do sprzedania budynek dwupiętrowywolnostojący, - dwa mieszkania plus lokal handlowy 100m2 na parterze.- Wszystkie lokale wynajęte - stali najemcy. - Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów.- Za budynkiem od strony południowej - bardzo słonecz...

Bogatynia (Dolnośląskie, gm. Bogatynia)

999 000 PLN (2 938 zł/m2)

12
-
340 m2
2000
15057003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 8393809 15057003 Przytulny mały domek w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Rezydencja Ustronie Morskie .Osiedle zamknięte - monitorowane, dużo przestrzeni. Do dyspozycji mieszkańców:- basen otwarty- boisko do koszykówki siatkówki- plac zabaw dla dzieci - si...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15507006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20090326 15507006 Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km od Myśliborza, idealnie...

Podlesie (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

550 000 PLN (6 044 zł/m2)

3
1
91 m2
1930
15844115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26821402 15844115 Polecamy do sprzedaży murowany dom o powierzchni ok. 68 m2 we wsi Nowosady nr 40 gm. Michałowo, pow. białostocki . Działka to 1700 m², na której znajdują się także budynki gospodarcze : drewniana stodoła i drewniany chlew. Rozkład pomieszczeń:...

Nowosady (Podlaskie, gm. Michałowo)

130 000 PLN (1 912 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15849290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z basenem! Rewa ul. Kujawska 26963260 15849290 HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY:- Bliskość morza!- Basen!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Garaż dwustanowiskowy w bryle- Cicha spokojna okolica- Pełna infrastruktura handlowo- usługowaNIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż w...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 790 000 PLN (12 291 zł/m2)

6
3
227 m2
2010
15843971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26819316 15843971 DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI SZCZYGLICE W GMINIE ZABIERZÓW OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE DOM Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 200 m2. Dom wybudowany w...

Szczyglice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

700 000 PLN (2 800 zł/m2)

10
-
250 m2
1960
15882644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671292 15882644 Osiedle GaLene – Znajdź spokój w cenie z 2025 roku!Szukasz azylu, w którym „gubisz troski, a odnajdujesz spokój”? Odkryj Osiedle GaLene w Żarowie pod Stargardem. To wyjątkowy kompleks budynków jednorodzinnych, gdzie solidność wykonania spotyka się z ...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

615 000 PLN (5 395 zł/m2)

4
2
114 m2
2026