• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 156

15798470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż na miarę Twoich potrzeb! Gdynia 26170964 15798470 Zapraszam na odkrycie wyjątkowej oferty pięknego domu na sprzedaż w Gdyni. To kompleks dwóch kameralnych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jest propozycją dla osób ceniących wygodę mieszkania w mieście z jednoczesną bliskością natury....

Gdynia (Bernadowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN (15 144 zł/m2)

4
2
132 m2
-
15764695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna słoneczna działka pod twój wymarzony dom 25453375 15764695 Dom w zabudowie jednorodzinnej w bardzo kameralnej, spokojnej części Gdańska Osowy.  Dom do remontu, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony.  Działka w prostokącie o powierzchni 695 m2. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy umożliwiające rozbudowę ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 430 000 PLN (14 158 zł/m2)

5
1
101 m2
1965
15705396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Chełm budynek biurowy z ogrodem 24279563 15705396 Wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 308 m², usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 600 m². W pełni wykończony, gotowy do użytkowania bez dodatkowych nakładów.PomieszczeniaParter:- pomieszczenie o pow. 31 m2 z w...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 000 PLN (14 610 zł/m2)

9
2
308 m2
-
15449746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod Warszawą, Wolica 18816857 15449746 ENGLISH BELOWNa sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w miejscowości Wolica pod Warszawą. Oferowana nieruchomość to pół bliźniaka - przylegający ścianą garażu do garażu drugiej połowy domu. Doskonała propozycja dla osób pracujących w Warszawie lub po...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 999 000 PLN (9 086 zł/m2)

4
2
220 m2
2004
15423850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Helu przy deptaku 18236085 15423850 Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości w Helu- budynek mieszkalno-usługowy usytuowanego przy deptaku. Działka o powierzchni 463 m2, pozwala na wygodną aranżację jej części frontowej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej w 1999 r. Dach pokry...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

2 460 000 PLN (17 324 zł/m2)

3
2
142 m2
1999
15821876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Straszynie 26651281 15821876 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w Straszynie przy ulicy Jana Kasprowicza. Budynek z 2008 roku o powierzchni 151,84 m2 wraz z garażem o powierzchni 17 m2. Dodatkowym atutem jest strych, ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 500 000 PLN (9 934 zł/m2)

5
1
151 m2
-
15792051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom z potencjałem - Konstancin-Jeziorna 26005232 15792051 Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2 z ogrodem oraz drzewostanem mieszanym w przewadze starodrzewia sosnowego. Działk...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 999 000 PLN (12 444 zł/m2)

6
4
241 m2
2001
15764078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PKM 750 metrów, park 800 m, Obwodnica 2 km 25439140 15764078 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w części osiedla charakteryzującej się niską zabudową.Funkcjonalny układ pomieszczeń - idealny dla rodziny z dziećmi, zapewniający komfort, przestrzeń i prywatność dla każdego domownika. Bar...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 960 000 PLN (10 889 zł/m2)

6
2
180 m2
-
15756563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa w nowoczesnym stylu - Gdynia 25256675 15756563 Na sprzedaż nowoczesna willa o powierzchni 296 m² zaprojektowana została w nowoczesnym stylu. Położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To unikatowe miejsce łączy bliskość centrum miasta z ciszą, zielenią i nadmorskim kl...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 600 000 PLN (15 541 zł/m2)

9
2
296 m2
2025
15736686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, nowoczesny dom, koło Starogardu Gdańskiego 24876851 15736686 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Janowie, w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka minut od Starogardu Gdańskiego.Budynek o powierzchni 187 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce 7090 m2., 2 kilometry od Starogardu Gdańskiego.Dom...

Janowo (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

2 999 000 PLN (14 281 zł/m2)

4
2
210 m2
2022
15568544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom w Dolnym Sopocie 21527132 15568544 Wyjątkowa propozycja! Takie oferty się po prostu nie zdarzają... Macie Państwo niezwykłą okazję, aby kupić nowy, świeżo postawiony dom jednorodzinny w nadmorskiej część Sopotu, który został wybudowany wg najwyższych standardów, z użyciem topowych mat...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

9 800 000 PLN (31 310 zł/m2)

5
3
313 m2
-
15749084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Jastarnia, 300 m do Zatoki Puckiej 25110588 15749084 Dom wolnostojący z widokiem na Zatokę Gdańską! Całość budynku jest podpiwniczona. Zainwestuj w doskonałą lokalizację - Półwysep Helski, Jastarnia! Wyjątkowa okazja dla inwestorów oraz osób szukających nieruchomości blisko morza - oferujemy dom wolnos...

Jastarnia (Pomorskie, gm. Jastarnia)

3 350 000 PLN (14 316 zł/m2)

5
2
234 m2
1965