• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 83

15665121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584022 15665121 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta, sprawia, że jest to doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 000 PLN

-
-
13900 m2
-
15885238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Listopadowa/Giewont - działka do wzięcia 27721011 15885238 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego d...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 360 PLN

-
-
1199 m2
-
15636066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22950364 15636066 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łodzi na ulicy Gościniec. Działka o powierzchni 920 m2. Na działce prąd, woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia. Dla działki wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

199 000 PLN (216 zł/m2)

-
-
920 m2
-
15597765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22121989 15597765 Na sprzedaż działka budowlana Łódź Chojny - Górna 1228 m2. Klasyfikacja gruntu B wszystkie media w ulicy prąd, woda, kanalizacja, gaz i światłowód.W planie zagospodarowania terenu grunty przeznaczone na tereny mieszkaniowe jednorodzinne ZN bez uciąż...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (235 zł/m2)

-
-
2459 m2
-
15411544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17936606 15411544 Działka w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich 2,5ha Działka inwestycyjna pod budownictwo jednorodzinne w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich o powierzchni 2,5 ha. W ulicy gaz, prąd i woda na terenie działki , planowana kanalizacja. Działka częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 290 000 PLN (51 zł/m2)

-
-
25535 m2
-
14594169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 146509 14594169 Działka inwestycyjna na Bałutach 1,8 ha pod mieszkania lub przemysł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,86 ha położoną na Bałutach w okolicy ulicy Omłotowej i Inowrocławskiej. Działka idealne pod zabudowę usługowo-przemysłową lub pod osied...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 246 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
18678 m2
-
15751027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25135757 15751027 Sprzedam działkę, składającą się z dwóch, przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 6066 m2.Usytuowanych w Łodzi przy ulicy AleksandrowskiejDla działek wydane zostały w lutym 2025 roku WZ na budowę:-budynku biurowego oraz do trzech budyn...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
6060 m2
-
14937458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5097642 14937458 Działka w Łagiewnikach dla inwestora, 3800 m2 lub 1 ha Oferujemy do sprzedaży działkę w Łagiewnikach o powierzchni 3800 m2, istnieje również możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek, otrzymamy wówczas teren ok. 1 ha. Cicha i spokojna okolica wśr...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

627 000 PLN (165 zł/m2)

-
-
3800 m2
-
14612292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 149836 14612292 Działka inwestycyjna na Bałutach 1,5 ha pod mieszkania lub przemysł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,52 ha położoną na Bałutach w okolicy ulicy Omłotowej i Inowrocławskiej. Działka idealne pod zabudowę usługowo-przemysłową lub pod osied...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 350 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
15202 m2
-
14319524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23640 14319524 Działka inwestycyjna 2,35 ha w pobliżu wjazdu na A1 Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2,35 ha położoną w pobliżu skrzyżowania MalowniczaRokicińska. Działka objęta MPZP z funkcją usługowo-mieszkaniową. Budować można tylko na cz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 490 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
23445 m2
-
14838936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3009128 14838936 Działka budowlana 4732 m2, Górna, ulica Kolumny, cicha okolica Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4732 m2. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy wśród pól i łąk, oddalona od ulicy kolumny o 300 metrów. Dla działki wydane ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

740 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
4732 m2
-
14091331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23519 14091331 Działka budowlana 3600 m2, osiedle Nad Nerem, wydane WZ Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 3600 m2 w Dolinie Rzeki Ner, okolice ulicy Sanitariuszek.Dla działki wydane są WZ na budową domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej znajdują się przy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (194 zł/m2)

-
-
3600 m2
-