• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 19

15872380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491794 15872380 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 6440 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHO...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 576 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
6440 m2
-
15850833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27009417 15850833 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziałka z MPZP: PU przeznaczona na działalność typu sklep, magazyn, produkcja, usługi, warsztat, biura.Biała Podlaska, ul Sidorska.Dostępne wszystkie media.Możliwość wysokiej zabudowy.Jeden właściciel, Księga Wie...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 012 500 PLN (270 zł/m2)

-
-
3750 m2
-
15617952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 22553149 15617952 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Białej Podlaskiej, położona przy ulicy Brzóski.Całość składa się z dwóch działek: 11621 o powierzchni 4260 metrów kwadratowych oraz 11622 o powierzchni 4261 metrów kwadratowych. Działka przeznaczona pod zabudowę tur...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

850 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
8521 m2
-
15570218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21533301 15570218 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Białej Podlaskiej – ul. Sokulska Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 12 439 m², zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się okolicy Białej Podlaskiej, w pobliżu torów kolejowych i głównych dróg k...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 250 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
12439 m2
-
15187846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12026304 15187846 DZIAŁKA BUDOWLANA 342 m² – ŚCISŁE CENTRUM BIAŁEJ PODLASKIEJ, UL. CICHANa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 342 m², zlokalizowana w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Białej Podlaskiej – przy ulicy Cichej, w samym centrum miasta.✔ KL...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

199 000 PLN (582 zł/m2)

-
-
342 m2
-
15629868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22839244 15629868 Na sprzedaż działki budowlane w Białej Podlaskiej!Znajdują się one w pobliżu ulicy Terebelskiej, jadąc w kierunku Rakowisk.Istnieje możliwość wybrania działki! Na grafice zostało przedstawione ich przybliżone położenie ze względu na to, że są one na ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

362 000 PLN (339 zł/m2)

-
-
1069 m2
-
15398416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17651988 15398416 Na sprzedaż dwie działki o łącznej pow. 2,2992 ha w Białej Podlaskiej.Oferta i cena dotyczy działek razem.Na działkach obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Zgodnie z MPZP podstawowe przeznaczenie jako tereny łąk z dopuszczeniem u...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

99 000 PLN

-
-
23000 m2
-