• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 36

15690803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24005400 15690803 Działka budowlana ul. Przesmyki, Biała Podlaska 277 m²Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 277 m² (0,0277 ha), położona w Biała Podlaska, przy ul. Przesmyki, w spokojnej i dobrze rozwiniętej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.Nieru...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

304 700 PLN (1 100 zł/m2)

-
-
277 m2
-
15245423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13692702 15245423 Działka budowlana przy ulicy. Stanisława Damrosza Biała Podlaska Witam, oferuje na sprzedaż działkę budowlaną (1169 m.kw) w miejscowości Biała Podlaska na ul.Stanisława Damrosza Działka nie jest ogrodzona , podciągnięty prąd+ skrzynka.Działka w ks...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (368 zł/m2)

-
-
1169 m2
-
15656106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23406658 15656106 Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług podstawowych.Na sprzedaż działka o powierzchni 605 metrów kwadratowych. Długość to około 52 metry, w najszerszym miejscu ma około 15 metrów.Znajduje się ona kilkadziesi...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (579 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15509566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z linią brzegową w Borach Tucholskich 20118932 15509566 KONTAKT:Marta WolfTel. 720-885-170Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki rolnej o powierzchni 3100 m², położonej w sercu malowniczych Borów Tucholskich, w miejscowości Biała. Ta niezwykła nieruchomość znajduje się między jeziorem Białym a rzeką, o...

Biała (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

135 000 PLN

-
-
3100 m2
-
15638566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23023093 15638566 Na sprzedaż działka niezabudowana w Białej, gmina Wieleń Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną działkę o powierzchni 1498 m² , położoną w malowniczej miejscowości Biała , w gminie Wieleń . Lokalizacja i otocze...

Biała (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

174 000 PLN

-
-
1498 m2
-
15885177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27719474 15885177 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 10 360 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUC...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 144 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10360 m2
-
15872266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27488969 15872266 Ponad 3,29 ha prywatnej przestrzeni parkowo-leśnej z warunkami zabudowy - Biała k. Trzcianki (15 km od Piły) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 32.921 m² , p...

Biała (Biała) (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

750 000 PLN

-
-
32921 m2
-
15872370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491797 15872370 Marzysz o własnym domu na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 30 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1100 m każda, z wymiarami 25 m x 32 m, usytuowanych na rozbudowującym się osiedlu dom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15872368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491796 15872368 Sprzedam działkę inwestycyjną w atrakcyjnej lokalizacji. Działka o pow, 10 000 mkw zlokalizowana przy al. 1000-lecia w Białej Podkaskiej. Do działki są gotowe projekty hali, hotelu, restauracji i domu do wykorzystania. Oferta dostępna za pośrednict...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 000 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15872366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491795 15872366 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 7302 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI. W razie pytań proszę o kontakt: Cezary Ma...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 920 800 PLN (400 zł/m2)

-
-
7302 m2
-
15872380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491794 15872380 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 6440 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHO...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 576 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
6440 m2
-
15850833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27009417 15850833 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziałka z MPZP: PU przeznaczona na działalność typu sklep, magazyn, produkcja, usługi, warsztat, biura.Biała Podlaska, ul Sidorska.Dostępne wszystkie media.Możliwość wysokiej zabudowy.Jeden właściciel, Księga Wie...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 012 500 PLN (270 zł/m2)

-
-
3750 m2
-