• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Cięciwa Wyszyńskiego Kardynała Stefana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wyszyńskiego, Stefana, Kardynała i Cięciwa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15879177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610887 15879177 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 102 400 PLN

-
-
4240 m2
-
15828410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26592982 15828410 Wyjątkowa działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Świnoujścia – dzielnicy Karsibór. Nieruchomość usytuowana jest w cichym otoczeniu, z dala od miejski...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

410 000 PLN

-
-
1651 m2
-
15894995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954656 15894995 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o powierzchni 3135 m² w skład której wchodzą działki 5392, 5563. Działki leżą na terenie nierównym, mają kształty nieregularnych wieloboków. Tereny działek...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3135 m2
-
15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15867347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27344030 15867347 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 4791 o powierzchni 228m², zapisaną w księdze wieczystej KA1B000077597. Działka ma nieregularny kształt, teren nieruchomości płaski. Działka posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

37 000 PLN (162 zł/m2)

-
-
228 m2
-
15862428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27226559 15862428 BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r.poz.1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu pr...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

136 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
766 m2
-
15896432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27980040 15896432 WYCIĄG Z OGŁOSZENIABurmistrz Miasta Łaziska GórneOgłaszadrugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedażnieruchomości gruntowych położonych w Łaziskach Górnych, obręb Łaziska Średnie, przy ulicy Poziomkowej. Działki przeznaczone są pod zabudowę mieszk...

Łaziska Górne (Śląskie, gm. Łaziska Górne)

197 500 PLN

-
-
895 m2
-
15896421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27979861 15896421 Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż - Byszki, gmina Ujście! Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną działkę budowlaną położoną w urokliwej miejscowości Byszki (gmina Ujście) . Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania P...

Byszki (Wielkopolskie, gm. Ujście)

96 000 PLN

-
-
821 m2
-
15828061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w spokojnej okolicy! 26622910 15828061 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż, dwie działki na ulicy Falkowskiego w Starogardzie Gdańskim.Teren blisko lasu, cisza i chyba najładniejsza topografia okolicy.Dla działek obowiązuje miejscowy plan zagospoda...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

318 900 PLN

-
-
2121 m2
-