• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Cis Cicha

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cis i Cicha

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15841115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787861 15841115 Do sprzedania 3 działki inwestycyjne - usługowe w centrum Lubina (70 km od Wrocławia), przy ulicy KEN oraz drodze S3, na przeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica KEN). Świetna lokalizacja na dużą firmę lub salon sam...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

9 619 200 PLN (600 zł/m2)

-
-
16032 m2
-
15813986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26599042 15813986 Działka budowlana 891 m² centrum Zbrosławic MPZP media spokojna okolicaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 891 m², położona w Zbrosławice, w wyjątkowo spokojnej i cichej części miejscowości, a jednocześnie w samym jej centrum.N...

Zbrosławice (Śląskie, gm. Zbrosławice)

297 000 PLN (333 zł/m2)

-
-
891 m2
-
15759557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25339964 15759557 Polecamy na sprzedaż urokliwą nieruchomość położoną w niezwykle malowniczym miejscu – w miejscowości Skubarczewo (Wielkopolska), tuż obok jeziora i lasów objętych programem Natura 2000. To wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o życiu w harmonii...

Skubarczewo (Wielkopolskie, gm. Orchowo)

350 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15676609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23773516 15676609 Kompleks 13 malowniczych działek nad Jeziorem Olszewskim Olszewo, gm. OleckoPowierzchnie: od 3001 m² do 6290 m² Cena: 40 złm² Media: wodociąg, prądZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży 12 z 13 przestronnych działek budowlanych...

Olszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15670278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644011 15670278 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

110 000 PLN (367 zł/m2)

-
-
300 m2
-
15527266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20533662 15527266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 673 m² w Bytomiu, dzielnica Stolarzowice! Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a zarazem chcących mieć dostęp do wygód miejskiego życia.Opis Działki:Powierzchnia: 1 673 ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

380 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
1673 m2
-
15304980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15300312 15304980 Działka budowlana w najbardziej pożądanej części Rudy Śląskiej w dzielnicy Halemba, przy ul. Piwnej. Przedstawiam Państwu unikatową okazję do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 825 mkw, usytuowanej w malowniczym sercu Rudy Śląskiej, w prestiżow...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

339 000 PLN (411 zł/m2)

-
-
825 m2
-
15888463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje miejsce na Kaszubach 27814307 15888463 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, blisko jezior-  Borzestowska HutaZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowe...

Borzestowska Huta (Pomorskie, gm. Chmielno)

130 520 PLN

-
-
1004 m2
-
15886085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje miejsce na Kaszubach, działka z WZ 27748236 15886085 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka z warunkami zabudowy blisko jeziora i lasu - Stary Dwór, BorzestowoZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki...

Borzestowo (Stary dwór) (Pomorskie, gm. Chmielno)

91 700 PLN

-
-
917 m2
-
15894855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27949812 15894855 Na sprzedaż działka o powierzchni 3301 m² położona w spokojnej i zielonej miejscowości Zofiówka, gmina Knyszyn.To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do większych miejscowości....

Zofiówka (Podlaskie, gm. Knyszyn)

148 000 PLN

-
-
3301 m2
-
15894478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27943968 15894478 Są miejsca, które od pierwszej wizyty dają poczucie przestrzeni i spokoju.Ta działka w Krempachach to propozycja dla osób, które chcą zbudować dom z dala od miejskiego tempa, a jednocześnie pozostać blisko najpiękniejszych zakątków Podhala.Położona p...

Krempachy (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

189 000 PLN (112 zł/m2)

-
-
1684 m2
-
15875379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27525566 15875379 Na sprzedaż działka o powierzchni 7367 m², położona w Pleszewie (nr ewidencyjny 268916), w doskonałej lokalizacji, przy drodze krajowej, łączącej Pleszew z Ostrowem Wielkopolskim.Działka z warunki zabudowy!!!!Atuty nieruchomości:Infrastruktura techn...

Pleszew (Wielkopolskie, gm. Pleszew)

399 000 PLN

-
-
7367 m2
-