• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Długołęka Akacjowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Akacjowa

Znaleźliśmy 38 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Długołęka

15693002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24057565 15693002 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602-101-602*Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości*Przewiń na dół aby zobaczyć film z drona!Podstawowe informacje:Oferta sprzedaży dotyczy dwóch działek o powierzchniach: - północna: 1105 m2- południowa: 1049 m2Ni...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 615 500 PLN

-
-
2154 m2
-
15274138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14434661 15274138 Opiekun oferty:Barbara BoberTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Nieruchomość składa się z 1 działki i jest objęta dwoma rodzajami terenów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Całkowity obsza...

Dobroszów Oleśnicki (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

2 790 000 PLN

-
-
3719 m2
-
5570252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 77430 5570252 Ciekawie położone działki siedliskowe, w Kiełczowie 1350m2 , ksztalt regularny prostokąt 30mx45m . Media woda prąd, gaz, telefon w drodze. Doskonały dojazd - droga asfaltowa. ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ- kom. 791-383-148Alicj...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

549 000 PLN (407 zł/m2)

-
-
1350 m2
-
15582998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21838203 15582998 Działka na sprzedaż przy stawie Raków, gm. Długołęka 3287 m 200 złmOpiekun oferty:Paweł GrzesikTel.: 602-101-602Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3287 m, położona w malowniczej miejscowości Raków (gmina Długołęka), w bezpośrednim sąsiedz...

Raków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

640 000 PLN

-
-
3287 m2
-
15793913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26054420 15793913 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222Tel: 602-101-602OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI Podstawowe informacje:Działka budowlana przy ul. Ogrodowej w Kiełczowie, objęta miejscowym planem zagospodarowania...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

540 000 PLN

-
-
810 m2
-
15792315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26012052 15792315 Bardzo ładnie położona działka w Wiiczycach. W pobliżu pełna infrastruktura, tereny zielone, rekreacyjne. Polecam!Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Starski (licencja nr: 8618)--------------------------INFORMACJA...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

550 000 PLN

-
-
1234 m2
-
15639146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2900 mkw Idealnie pod inwestycję 23031083 15639146 Polecam piękną, dużą działkę w Kiełczowie,  przeznaczoną na rekreację, sport i usługi publiczne.W MPZP:Dopuszcza się też usługi komercyjne (np. restauracja).Obok nieruchomości znajduje się orlik, szkoła, przedszkole, skatepark, spokojne osiedle domkó...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 250 000 PLN

-
-
2900 m2
-
15399014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661799 15399014 Działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę.Odkryj możliwości jakie daje Ci ta oferta!Znajduje się w spokojnej okolicy w miejscowości Bielawa kKiełczowa.A dokładniej w jej północno-zachodniej części, w malowniczej bliskości do lasu i zbiorn...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

325 000 PLN (328 zł/m2)

-
-
991 m2
-
15698506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24151036 15698506 Działka budowlana Pasikurowice pod Wrocławiem.Świetna miejscówka z dobrym dojazdem do Wrocławia (samochód, autobus, szynobus) oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą (niedaleko sklep, szkoła, kościół)Idealna dla osób marzących o własnym domu w niewiel...

Pasikurowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

293 000 PLN (294 zł/m2)

-
-
995 m2
-
15831296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26691052 15831296 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602Podstawowe informacje:Teren budowlany w Domaszczynie składający się z sześciu działek o łącznej powierzchni 8763 m2. MPZP.Dane adresowe:Województwo: dolnoś...

Domaszczyn (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

4 923 035 PLN

-
-
11063 m2
-
7614941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 77594 7614941 Polecam do sprzedaży grunt komercyjny o powierzchni 1,1 ha, położony w Łosicach w gminie Długołęka. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ujęty jest ona jako grunt przemysłowo - usługowy z możliwością prowadzenia działalności gospodarcz...

Łosice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

606 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10100 m2
-
15302186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15207437 15302186 Do sprzedania narożna działka przemysłowa położona w Mirkowie o powierzchni 3628 m kw. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona w nim jako PU- magazyny, składy, produkcja i usługi. Media w ulicy. Dostępny ...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 610 372 PLN (444 zł/m2)

-
-
3628 m2
-