• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 62

15744802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25045090 15744802 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², położone w gminie Dobra, w powiecie polickim. Nieruchomość składa się z d...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

235 000 PLN

-
-
1045 m2
-
13383627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1677493 13383627 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana została Decyzja o warunkach zabudowy ( w 2006), pod budowę budynku mieszkaln...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

365 000 PLN

-
-
1148 m2
-
15798127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162142 15798127 Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1530m2( wymiary około 48x31m)- działka powstanie w wyniku wydzielenia z działki o większej powierzchni około 1,1 ha. Działka znajduje się w Słubicy Dobrej gm. Żabia Wola. Działka położona ...

Słubica Dobra (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

306 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1530 m2
-
15680643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Budowlana Dobra MEDIA! MPZP! SUPER OKOLICA 23830360 15680643 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Działki budowlane na sprzedaż - Dobra MEDIA! MPZP! TYLKO 10 MINUT OD CENTRUM BOLESŁAWCA !!! Szukasz spokojnej i malowniczej okolicy blisko dużego miasta, gdzie możesz wybudować swój ...

Dobra (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

199 600 PLN

-
-
998 m2
-
15827763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26588260 15827763 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², położone w gminie Dobra, w powiecie polickim. Nieruchomość składa się z d...

Dobra, Słoneczna Dolina

235 000 PLN (225 zł/m2)

-
-
1045 m2
-
14888494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4022073 14888494 Do sprzedaży działka o powierzchni 1180 m2 położona w Dobrej w pobliżu głównej wjazdowej ulicy Szczecińskiej.Z uwagi na położenie działka może być wykorzystana zarówno na cele mieszkaniowe jak i komercyjne.W chwili obecnej właścicielka otrzymała waru...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

531 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
1180 m2
-
13383914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1677709 13383914 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana została Decyzja o warunkach zabudowy ( w 2006), pod budowę budynku mieszkaln...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

365 000 PLN (318 zł/m2)

-
-
1148 m2
-
14875385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3809909 14875385 Na sprzedaż działka o powierzchni 1161m2 z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Brak planu zagospodarowania przestrzennego, media w drodze. Bardzo ładna, malownicza okolica. W pobliżu granicy polsko-niemieckiej. Na dzień dzisiejszy dostępna ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

180 000 PLN (155 zł/m2)

-
-
1161 m2
-
15767122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25518054 15767122 Na sprzedaż kompleks działek (własność) do kupienia w całości lub pojedynczo, znajdujący się przy ul. Dereszowej w Dobrej gm. Dobra o następujących powierzchniach:działka nr 1 - 2886 m2działka nr 2 - 2887 m2 działka nr 3 - 2887 m2 działka nr 4 - 2887...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

461 760 PLN

-
-
2886 m2
-
15718215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24549261 15718215 Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę w bardzo dobrej lokalizacji o dużym potencjale jej wykorzystania. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, działka znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej....

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

360 000 PLN

-
-
3600 m2
-
15665755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23581275 15665755 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży kształtną działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobra kLimanowej w odległości zaledwie 1 km od centrum miejscowości. Teren o powierzchni 14,5 ara; o minimalnym pochyle i szerokości (w przeważa...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

149 000 PLN

-
-
1450 m2
-
14815260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 208801 14815260 SPRZEDAŻ DZIAŁKI W KOMPLEKSIE DZIAŁEK REKREACYJNO - BUDOWLANYCH; DZI AŁKA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI DOBRA, ul. 3 Maja; pow. łobeski; woj. zachodniopomorskie; DZIAŁKA NR. 51619; OBRĘB DOBRA; Miejscowość Dobra jest położona p...