• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 157

15479431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka pod budowę domu na Matarnii! 19486655 15479431 MALOWNICZA DZIAŁKA W GDAŃSKU - DZIELNICA MATARNIA!DUŻA POWIERZCHNIA - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - IDEALNA POD BUDOWĘ DOMU!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka z dużym potencjałem o powierzchni 2000 m2, położona w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Matarni. T...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

930 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15748044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka w malowniczym Sobieszewie! 25105029 15748044 ATRAKCYJNA DZIAŁKA W MALOWNICZYM SOBIESZEWIE!DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna, przestronna działka położona w malowniczym Sobieszewie, przy ul. Kapitańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej Martwej Wisły.Nieruchomość o powierzchni 4288 m2 m...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN

-
-
4288 m2
-
15882515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka blisko obwodnicy | 4480m² | 27666588 15882515 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rzemieślnicza położona w dynamicznie rozwijającej się części Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 4480 m² stanowi doskonałą propozycję zarówno pod inwestycję, jak i realizację zabudowy usługowo-mieszkaniowej lu...

Gdańsk (Święty wojciech) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 650 000 PLN

-
-
4480 m2
-
15776906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasień | wyjątkowa działka budowlana 25719506 15776906 Działka budowlana - Jasień, świetna lokalizacjadealna pod budowę nowoczesnego domu jednorodzinnegoNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 358 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - Jasieniu.To wyjątkowe miejsce dla osób, ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN

-
-
358 m2
-
15807096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Kokoszki - 2 działki inwestycyjne/budowlane 26361599 15807096 Działki budowlane na sprzedaż - Kokoszki Dla zainteresowanych istnieje możliwość przygotowania terenu - na życzenie Kupującego może zostać przeprowadzone wykarczowanie lasu, co znacząco ułatwi realizację planów inwestycyjnych, w tym ewentualnej zabud...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

677 000 PLN

-
-
1441 m2
-
15894372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Gdańsk Klukowo- do szybkiej zabudowy 27941564 15894372 Działka inwestycyjna pod usługi - Gdańsk Klukowo, ul. RadarowaNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, położona w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - Klukowie (Matarnia), przy ul. Radarowej 179.Nie...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

730 000 PLN

-
-
1043 m2
-
15705802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24287122 15705802 Działka mieszkaniowo-usługowa przy ul. Warszawskiej na gdańskim Ujeścisku.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym wszelkie rodzaje budownictwa mieszkaniowego.Parametry zabudowy:- powierzchnia zabudowy - maks. 4...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

800 000 PLN (784 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15467361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19210708 15467361 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działka budowlana przy ul. Jagatowskiej w dzielnicy Maćkowy.Link do lokalizacji: https:doroch.plbpjagat_2_15jagat_2_15.htmlPołożona w kameralnym miejscu - na końcu ślepej uliczki w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinne, z dwó...

Gdańsk (Maćkowy) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (495 zł/m2)

-
-
1574 m2
-
15094474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9675056 15094474 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 19 620m2. Działka położona bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta S7 w sąsiedztwie stacji paliw. Gdańsk Osowa.Teren nie jest objęty planem zagospodarowanie przestrzennego.Więcej s...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

13 734 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
19620 m2
-
15736479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24874233 15736479 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 2469 m.kw z prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu komercyjnego.PNB na obiekt biurowy z halą garażową o powierzchni użytkowej 2500 m.kw.N...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 935 531 PLN (1 999 zł/m2)

-
-
2469 m2
-
15128494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10474315 15128494 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu produkcyjno–usługowym, zlokalizowana w strategicznym punkcie komunikacyjnym i w niewielkiej odległości od centrum miasta.Bezpośrednie sąsiedztwo skrzyżowania ul. Elbląskiej i Trasy Sucharsk...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 950 000 PLN (786 zł/m2)

-
-
12666 m2
-
15675254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana blisko centrum Gdańska 23748605 15675254 SZUKASZ DZIAŁKI BUDOWLANEJ W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI ? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! DZIAŁKA: Na sprzedaż działka położona w Gdańsku przy ul. Leona Wyczółkowskiego wśród willowej zabudowy. Nieruchomość o powierzchni 503m2, teren płaski w pełni uzbrojony....

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN

-
-
503 m2
-