• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Kadłub Piaskowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Piaskowa i Kadłub

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15894138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Rumi 27926832 15894138 Tylko u nas !!!Najatrakcyjniejsza działka w okolicy!Działka budowlana o pow.2155m2 w Rumi blisko centrum a na uboczu.Działka narożna.Dojazd drogą asfaltową.Elastyczna aranżacja zagospodarowania działki.Działka pod zabudowę jednorodzinna, bliźniaczą, ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

2 599 000 PLN

-
-
2155 m2
-
15879178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610888 15879178 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

621 600 PLN

-
-
2220 m2
-
15895962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27964038 15895962 Gotowy projekt dla inwestora lokalizacja, która sprzedaje się sama - Przeworsk, rejon za Szpitalem, ul. Korczaka.To nie jest grunt z potencjałem, tylko teren, na którym można od razu budować i sprzedawać. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchn...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

1 547 000 PLN

-
-
11901 m2
-
15894845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27949720 15894845 Działka usługowa 7000 m² z WZ pod hotel lub dom opieki Emów, gm. WiązownaNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 7000 m² położona w prestiżowej, zielonej części miejscowości Emów w gminie Wiązowna, zaledwie kilkanaście minut od Wars...

Emów (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

3 920 000 PLN (560 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
15894994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954654 15894994 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o łącznej powierzchni 2709 m² w skład której wchodzą działki 5602, 11313, zapisane w księgach wieczystych KA1P000537952, KA1P000501852. Działki leżą na ter...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

22 200 PLN (8 zł/m2)

-
-
2709 m2
-
15894392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941655 15894392 Nieruchomość położona jest w Brzeszczach przy ul. Przecieszyńskiej, na którą składają się działki nr 111851, 111852, 111854 i 111855 o łącznej powierzchni 0,3777 ha. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok zbliżony do prostokąta...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

250 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
3777 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15865683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27304848 15865683 OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową złożoną z działki o numerze ewidencyjnym 3411 w obrębie 0004 Zagórzany-Kobylanka, powiecie gorlickim, Gminie Gorlice, objętej księgą wieczystą...

Gorlice (Małopolskie, gm. Gorlice)

56 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
880 m2
-
15865226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27289321 15865226 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce OGŁOSZENIE O ...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

57 081 PLN (119 zł/m2)

-
-
481 m2
-
15863485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250380 15863485 Na nieruchomość składa się 10 pojedynczych działek położonych w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Nieruchomości mają kształt nieregularny i stanowią teren zagospodarowany jako zieleń urządzona towarzysząca zabudowie mieszkaniowej wielorodzin...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 089 300 PLN (62 zł/m2)

-
-
33781 m2
-
15863492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250379 15863492 Nieruchomość obejmująca działki gruntu o nr 256532, 256533, 279333 ma nieregularny kształt, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości prz...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

707 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
14297 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 420 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
9748 m2
-