• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 37

15863488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250370 15863488 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 26149 m2, położonych w Katowicach przy ul. Obroki, w skład których wchodzą: prawo własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 311 o powierzchni 23367 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

4 950 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
26149 m2
-
15863434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248688 15863434 Sprzedaż nieruchomości położonych w Katowicach przy ul. T. Boya Żeleńskiego o łącznej powierzchni 168780 m² w skład których wchodzą działki nr 21513, 25913, 26013, 26113, 26213, 26313, 26413, 26513, 26613, 26713, 26813, 117847, 117947, 1180...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

20 500 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
168780 m2
-
15863437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248691 15863437 Nieruchomości położone w Katowicach w rejonie ul. Mysłowickiej, o łącznej powierzchni 59622 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 21459, 21559, 23659, 23959, 26659 zapisane w księgach wieczystych nr KA1K001373097, KA1K001373080 pro...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 706 700 PLN (62 zł/m2)

-
-
59622 m2
-
15863445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248689 15863445 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 130747 o powierzchni 1083 m² , położonej w Katowicach w rejonie ul. T. Boya Żeleńskiego, zapisanej w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd ...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

145 300 PLN (134 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15863442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248685 15863442 Nieruchomości położone w Katowicach na terenie likwidowanej KWK Wieczorek w rejonie dzielnicy Giszowiec o łącznej powierzchni 8923 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 275155, 414055, 413155 zapisane w księgach wieczystych KA1K00053...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 000 000 PLN (336 zł/m2)

-
-
8923 m2
-
15863427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248684 15863427 Nieruchomości położone w Katowicach ul. Goetla o łącznej powierzchni 44411 m², w skład których wchodzą działki nr 12152, 12651, 15151, 15251, 8574, 8674, 12953, 13153, 108955 zapisane w księdze wieczystej KA1K000469500. N...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

3 009 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
44411 m2
-
15863439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248682 15863439 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego, o łącznej powierzchni 06098 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 120347, 81554, zapisane w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd Rejonowy Katowi...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

2 975 400 PLN (488 zł/m2)

-
-
6098 m2
-
15896534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981916 15896534 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o łącznej powierzchni 67836 m², w skład której wchodzą działki gruntu 230286, 349755, 230486, 230586, 231586 zapisane w księdze wieczystej nr KA1K000646059.Kompleks działek stanowi teren po by...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

16 085 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
67836 m2
-
15896533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach ul. Szopienicka 27981914 15896533 Nieruchomość położona w Katowicach ul. Szopienicka o powierzchni 25485 m² w skład której wchodzi działki nr 230886, 230986 zapisane w księdze wieczystej KA1K000646059.Kształt nieruchomości nieregularny. Teren nierówny wymaga wykonania prac makroniwel...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

5 000 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
25485 m2
-
15896530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981902 15896530 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o powierzchni 7156 m², działka gruntu oznaczona nr 219386 zapisana w księdze wieczystej KA1K000536516.Nieruchomość o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu - wydłużona. Porośnięta zielenią ...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

1 890 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
7156 m2
-
15896529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej 27981900 15896529 Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej i łącznej powierzchni 67662 m²w skład której wchodzą działki 104386, 93186, 92886, 97555, 97655, 93086 , zapisane w księdze wieczystej KA1K000536059 . Bez bezpośredniego dostępu do d...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

12 000 000 PLN (177 zł/m2)

-
-
67662 m2
-
15896528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej 27981894 15896528 Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej o łącznej powierzchni 17490 m² w skład których wchodzą działki gruntu 119886, 119986, 120086, 120186 zapisane w księdze wieczystej KA1K000536516.Nieruchomość ma kształt nieregu...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

2 465 000 PLN (141 zł/m2)

-
-
17490 m2
-