• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 133

12069696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4869748 12069696 Działka na Woli Justowskiej w okolicach ul. Starowolskiej. Zakup z udziałem w drodze. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Na chwilę obecną nie ma możliwości budowy domu na działce, ale okoliczni mieszkańcy prowadzą usilne starania ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

360 000 PLN (356 zł/m2)

-
-
1011 m2
-
15894612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27946550 15894612 Unikalna okazja! Zamieszkaj nieopodal Zalewu Nowohuckiego - Dom z ogromnym potencjałem w sercu zielonej oazy Krakowa Marzysz o własnym domu z wielkim ogrodem, ale nie chcesz rezygnować z wygód, jakie daje miasto? Szukasz miejsca ci...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

580 000 PLN

-
-
1476 m2
-
15894356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27941053 15894356 *zdjęcia należą do wł. oferty Działka budowlana o pow. 6,16 z udziałami w drodze dojazdowej Kraków - Trockiego Działka o nr. 42219 położona w obrębie P-71 w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Księdza Franciszka Trockiego - 6,16 ar&a...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN

-
-
616 m2
-
15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-
15881556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638449 15881556 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTASPRZEDAŻ 3 DZIAŁEK Z PNB NA 3 DOMY JEDNORODZINNE - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 DZIAŁKIDZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż atrakcyjna działka z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN

-
-
6313 m2
-
15881566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638465 15881566 DZIAŁKA BUDOWLANA W WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA DRUGA Z TRZECH (B)Istnieje możliwość zakupu również działki pierwszej (A) i trzeciej - największej (C). DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

375 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15881565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638463 15881565 DZIAŁKA BUDOWLANA WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA PIERWSZA Z TRZECH (A)Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i trzeciej - największej (C). DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARN...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

395 000 PLN

-
-
1199 m2
-
15861058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27196862 15861058 DZIAŁKA BUDOWLANA W KRAKOWIE BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE PUBLICZNEJ MEDIA W DRODZEDuża i kształtna działka w Krakowie przy ulicy Bugaj wschodniej części Krakowa. Na sprzedaż działka położona w Krakowie przy ul. Bugaj. Idealna propozycja dla dewelopera...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN

-
-
4714 m2
-
15890734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883674 15890734 Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w spokojnej części Nowej Huty - Łuczanowicach. W sąsiedzt...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), ks. Kazimierza Figlewicza

298 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15890977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883676 15890977 Działka usługowa 1 754 m² Kraków - ul. Klasztorna inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1 754 m² położona przy ul. Klasztornej w Kraków . Nieruchomość posiada front o szerokości ok...

Kraków (Nowa Huta), Klasztorna

1 700 000 PLN (969 zł/m2)

-
-
1754 m2
-
15890834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883633 15890834 Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 521 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 1318 m2, je...

Kraków (Nowa Huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

110 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
1318 m2
-
15890733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883671 15890733 Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i cenionej części Krakowa - Skotnikach. To propozycja dla ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (930 zł/m2)

-
-
667 m2
-