• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Krzeszów

Znalezionych ofert: 3

15890809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883699 15890809 Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w okolicy Beskidu Makowskiego i Beskidu Małego. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i ko...

Krzeszów (Małopolskie, gm. Stryszawa)

190 000 PLN (119 zł/m2)

-
-
1596 m2
-
15847388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911644 15847388 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Krzeszów Dolny, Gmina Krzeszów, powiat Nisko, województwo Podkarpackie.Działka z przyznanymi warunkami zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

Krzeszów Dolny (Podkarpackie, gm. Krzeszów)

180 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2738 m2
-
15451602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18866581 15451602 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W KRZESZOWIE Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA TERENY ZIELONE, LASY I PANORAMĘ MIASTANa sprzedaż działka o powierzchni 4,47 ha w Krzeszowie, w bliskiej odległości od Karpacza (38km) oraz granicy z Czechami w Lubawce (9km).Idealna inwestycja p...

Krzeszów (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

3 500 000 PLN

-
-
44700 m2
-