• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Leśna Fuksji

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Fuksji

Znaleźliśmy 38 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Leśna

15774357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża Działka Zagrodowa w Cichej Okolicy! 25649463 15774357 DZIAŁKA:Na sprzedaż 2 działki zagrodowe o łącznej powierzchni 12 263 m² (sprzedawane wyłącznie jako całość) położone przy ul. Leśnej we wsi Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie. Dojazd do działki jest zapewniony drogą gminną. Grunt oznaczony w Miejscowym...

Mierzeszyn, Leśna

981 040 PLN (80 zł/m2)

-
-
12263 m2
-
13112911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane w Przyborowie , 11- 14,5 ar ! Super okolica ! 87137 13112911 Działki budowlane na sprzedaż w Przyborowie, odnoga ul. Leśnej, wspaniała okolica , lasy , łąki. Działki o powierzchni od 11 do 14,5 ar. Więcej informacji tel 791775597...

Przyborów, LEŚNA

44 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15841821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki rolne zalesione, Szczerców 26798408 15841821 Na sprzedaż dwie niezabudowane działki rolne zalesione położone w miejscowości Szczerców, w gminie Szczerców, powiat bełchatowski, województwo łódzkie. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnym, naturalnym otoczeniu, z bezpośrednim dostępem do gminn...

Szczerców, Leśna

90 360 PLN (9 zł/m2)

-
-
10131 m2
-
15406082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka w Mierzeszynie 17828015 15406082 LOKALIZACJA:Działka położona w miejscowości Mierzeszyn. Jest to wieś w położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie, ok. 30 km na południowy zachód od Gdańska na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 226 i 233. Na półno...

Mierzeszyn, Leśna

249 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
15687879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23975414 15687879 -- REZERWACJA --Opiekun oferty Kamil Bogdanowicz602 101 602OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI!Opis nieruchomości:Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 4254 m (42,5 a), położona w urokliwych Grabiszycach Górnych, w gminie Leś...

Grabiszyce Górne (Dolnośląskie, gm. Leśna)

129 000 PLN

-
-
4254 m2
-
15891266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27893698 15891266 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203Na sprzedaż działka 14686 i 14687 o łącznej powierzchni 6588 m2.Poniżej dostępne działki na sprzedaż:14686 3318 m2 25 złm2 82 950 zł14687 3270 m2 25 złm2 81 750 złDziałki rolne znajdują się w Leśnej przy...

Leśna (Śląskie, gm. Lipowa)

164 700 PLN

-
-
6588 m2
-
15728195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowana działka, z linią brzegową jeziora Świętajno 24739060 15728195 Działka o powierzchni 8887 m2, położona w miejscowości Narty, w gminie Jedwabno, w powiecie szczycieńskim. Teren działki na odcinku ok 75 m, przylega bezpośrednio do linii brzegowej jeziora. Działka zabudowana jest 4 murowanymi domk...

Narty, ul. Leśna

1 690 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
8887 m2
-
14041566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży działka budowlana 3000 m2 - Stefanowo- gmina Lesznowola-28km od centrum Warszawy 102494 14041566 Działka o powierzchni 3000 m2 położona jest przy ul. Leśnej w miejscowości Stefanowo w gminie Lesznowola w powiecie piaseczyńskim - 28 km od centrum Warszawy. Dojazd asfaltem + 400m drogą utwardzoną, ciche miejsce, dużo zieleni, w odległości 0,5 km j...

Stefanowo, ul. Leśna

900 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15889611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856396 15889611 Do sprzedania piękna kształtna działka 48 x42 m przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową . Dodatkowym atutem jest fakt iż media przebiegają bezpośrednio przy działce co znacznie ogranicza koszty ich p...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

1 990 000 PLN

-
-
2182 m2
-
15840984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787623 15840984 Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 2824 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Parów Sójek, w urokliwej podwarszawskiej miejscowości - Podkowie Leśnej!Działka położona jest w zachodniej części miasteczka, zaledwie 10 mi...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

2 110 000 PLN (747 zł/m2)

-
-
2824 m2
-
15372159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17045959 15372159 Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 12km od miasta Biała Podlaska? Chciałbyśabyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym osiedlu domków jednorodzinnych? To świetnie trafiłeśaś – ta...

Leśna Podlaska (Lubelskie, gm. Leśna Podlaska)

95 000 PLN

-
-
1167 m2
-
15718378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24552410 15718378 Na sprzedaż działka o powierzchni 2594 m², położona w malowniczej Podkowie Leśnej. Działka częściowo zalesiona, z pięknym starodrzewem, stanowi doskonałą okazję dla osób szukających spokoju i bliskości natury.Szczegóły oferty: Powierzchnia: 2594 m...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

1 990 000 PLN (767 zł/m2)

-
-
2594 m2
-