• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Miękinia Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna

Znaleźliśmy 31 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Miękinia

15471856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19324822 15471856 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Na sprzedaż działka z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. Media w drodze Bardzo zielona, spokojna okolica, przyjazne sąsiedztwoBrak planu zagospodarowania przestr...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 183 320 PLN

-
-
3114 m2
-
15641907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23089252 15641907 Prostokątna działka przy drodze gminnej w Brzezinie. Atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3030 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 90m x 34m przylegającego dłuższym bokiem do drogi gminnej zapewnia duże możliwości zabudowy. W obowiązującym ...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

820 000 PLN (271 zł/m2)

-
-
3030 m2
-
15773701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25635231 15773701 Lutynia - działka inwestycyjna 1,093 ha bez MPZP, zabudowa w sąsiedztwie potencjał pod inwestycję mieszkaniową Miejscowość, która z roku na rok zmienia swoje oblicze. Jeszcze kilka lat temu - spokojna wieś pod Wrocławiem. Dziś - kier...

Lutynia (Lutynia) (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

2 999 000 PLN

-
-
10100 m2
-
15746184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 10 ar/mpzp/media/blisko lasu 25071229 15746184 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka 570 097 070                     OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM W BIURZE!Do sprzedania działka budowlana o pow. 1022 m2 w Miękini na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka narożna,  w kształcie prostokąta o wy...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

429 000 PLN

-
-
1022 m2
-
15829381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26639090 15829381 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki przemysłowej położonej ; za granicami miasta w Błoniach, o powierzchni aż 13 540 m. Idealne miejsce dla inwestorów planujących rozwój działalności magazynowej, usługowej . Na terenie obowiązują już wy...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

2 978 800 PLN (220 zł/m2)

-
-
13540 m2
-
15778813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25759014 15778813 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2024 r. sygn. akt KR1SGUp1...

Miękinia (Wilkszyn) (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

360 900 PLN (172 zł/m2)

-
-
2093 m2
-
15510259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MPZP/1222 m2/ rezerwacja! 20121870 15510259 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka☎ 570 097 070rezerwacja!                                        OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od Wrocławia. Znakomite poł...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

410 000 PLN

-
-
1222 m2
-
15897282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999213 15897282 Krępicedziałka budowlanapełne mediaPKPMPZPPolecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa asfaltowa.Warunki zabudowy, jednorodzinna oraz blizniacza Do stacji ko...

Krępice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

369 001 PLN

-
-
1000 m2
-
15896827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988449 15896827 Wilkszyn- pod osiedle szeregi bliźniak - usługi przy Lesie Mokrzańskim - Urokliwe miejsce!!!!Działka położona w urokliwym miejscu przy lesie Mokrzańskim - osiedle willowe!Działka pod zabudowę mieszkaniowo -usługowa.Działka uzbrojona, na kazdej działc...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

4 499 999 PLN

-
-
24008 m2
-
12871519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 86024 12871519 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow.1,7 ha. Oferowana działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje dla niej funkcję aktywności gospodarczej AG. W sąsiedztwie obiekty magazynowo- produkcyjn...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

4 250 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
17000 m2
-
5570278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77433 5570278 Pięknie położona, dzialka budowlana nieopodal Miękini . Prąd przy działce. Dojazd drogą utwardzoną. Bardzo dobre połączenie z Wroclawiem. W MPZP oznaczona 45MN, dla terenó oznaczonych symbolami od 44MN do 51MN ustala się: 1) przeznaczenie pod...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

420 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15805627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lutynia ul. Malinowa! 10 ar! Gotowe media! 26311652 15805627 Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Lutynia.Nieruchomość znajduje się na osiedlu nowych domów jednorodzinnych przy ulicy Malinowej.I. INFORMACJE PODSTAWOWE:- Powierzchnia działki 1000 m2- Wymiary działki (w przybliżeniu): sze...

Lutynia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

390 000 PLN

-
-
1000 m2
-