• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Ogonki Giżycka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ogonki i Giżycka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15895310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961820 15895310 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

280 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15884495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27704657 15884495 Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150złm2. Działka położona jest w spokojnej miejscowości Sokolniki w gminie Kąty Wrocławskie, spokojna sielska okolica z niską jedno...

Sokolniki (Dolnośląskie, gm. Łagiewniki)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15799898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26198496 15799898 Działki budowlane*dobry dojazd do Warszawy*blisko lasu*natura [ENGLISH DESCRIPTION BELOW} Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1454 m², po...

Kątne (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

94 510 PLN (65 zł/m2)

-
-
1454 m2
-
15498795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19896040 15498795 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Dębe gmina Serock. Znakomicie usytuowany grunt u zbiegu drogi krajowej z drogą wojewódzką jest świetnym terenem o przezn...

Dębe (Mazowieckie, gm. Serock)

3 400 560 PLN (360 zł/m2)

-
-
9446 m2
-
15741122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24965834 15741122 Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę o powierzchni 1197 m2, położoną w w malowniczej miejscowości Miłoszyce (gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski). Największym atutem jest położenie w pobliżu lasu.Działka w drugiej liniii zabudowy.Działk...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

289 000 PLN

-
-
1197 m2
-
15895502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962120 15895502 Działka budowlana na sprzedaż – 1635 m² – z asfaltem i ogrodzeniem mieszanym!Informacje ogólne:Na sprzedaż grunt o powierzchni 1635 m². Parcela ma regularny, płaski kształt, co daje szerokie możliwości zagospodarowania i planowania zabudowy.Układ i o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 750 PLN

-
-
1635 m2
-
15364910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prace Duże ładna dzialka budowlana 16894566 15364910 Działka położona w miejscowości Prace Male (gmina Tarczyn), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Bardzo dobry dojazd od ul. Piaseczyńskiej. Blisko przystanek autobusowy. Powierzchnia działki 1177 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodaro...

Prace Duże, x

299 000 PLN (254 zł/m2)

-
-
1177 m2
-
15886905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowa z wydanymi warunkami zabudowy 27771234 15886905 DZIAŁKA przy jeziorze TUCHOMSKIM, wydane WARUNKI ZABUDOWYLOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest koło Tuchomia w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 9513 w bliskim sąsiedztwie jeziora Tuchomskiego. To idealna propozy...

Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

390 000 PLN

-
-
1287 m2
-
15827801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633316 15827801 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dział...

Radom (Kierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

235 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1024 m2
-
15686288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23939841 15686288 Działka budowlana o powierzchni 3981 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Warunki zabudowy obejmują dom całoroczny.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Blis...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

120 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3985 m2
-
15667701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23608821 15667701 Oferujemy na sprzedaż działkę o imponującej powierzchni 9041 mkw, położoną w urokliwej miejscowości Biskupiec Kolonia. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, z jednoczesnym łatwym dostępem do udogodnień miejskich.W sąs...

Biskupiec-Kolonia Druga (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

272 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
9041 m2
-
15823014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641674 15823014 Polecam działkę budowlaną o powierzchni 776 m², położoną w malowniczej okolicy w Strykowie przy ul. Tęczowej (gmina Stęszew, powiat poznański), niedaleko miejscowości Sapowice. Nieruchomość otoczona z każdej strony terenami zielonymi, zapew...

Strykowo (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

250 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
776 m2
-