• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 75

13566675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98150 13566675 DZIAŁKA POD NOWOCZESNY DOM Z PŁASKIM DACHEMDziałka poz zabudowę jednorodzinną, Poznań, Szczepankowo, Działka budowlana o powierzchni 2000 mkw, w okolicy nowoczesna zabudowa jednorodzinna i rezydencjonalnapołożenie- wschód zachód, front-36 mWedług M...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

800 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15421653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18177536 15421653 Polecam działkę budowlaną pod nowoczesny dom z dachem płaskim !Działka budowlana z MPZP położona w okolicy ul Gościnnej o powierzchni 2000 mkwustawienie- wschód zachód, kształt regularny, prostokątfront-36 mZgodnie z MPZP- teren pod zabudowę jednorod...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

800 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
13669138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98951 13669138 Szukasz działki pod nowoczesny dom z płaskim dachem ?zobacz! Działka o powierzchni 2000 mkw budowlana położona w okolicy ul Gościnnejustawienie- wschód zachód, kształt regularny prostokątfront-36 mWedług MPZP,teren pod zabudowę jednorodzinną wolnost...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

780 000 PLN (390 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15888153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27803962 15888153 Dwie działki ROD w cenionym kompleksie Przedmiotem oferty jest odstąpienia prawa do użytkowania dwóch działek ROD w cenionym kompleksie ogródków działkowych na poznańskiej Ławicy. Nowy, funkcjonalny i dobrze wyposażony domek oraz zadbana zieleń. Dogo...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

269 000 PLN

-
-
628 m2
-
15886964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27772683 15886964 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziałka budowlana skrajna przy parku - 0,10 ha, województwo: wielkopolskie, powiat: Poznań, gmina: Poznań, jednostkaewidencyjna: Poznań - gmina miejska, obręb: ZEGRZEobręb: 0006 działki: 22Ogłoszenie dodane do wi...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 805 300 PLN (2 700 zł/m2)

-
-
1039 m2
-
15885166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27719453 15885166 Unikatowa, kameralna działka budowlana na Junikowie. Idealna lokalizacja, przyjazne miejsce dla rodziny. Ul.Plac Światowida to tylko 400m do pętli MPK na Budziszyńskiej, 400m do Lasku Marcelińskiego, 400m do najbliższej szkoły i kościoła. Niedaleko p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

650 000 PLN (1 197 zł/m2)

-
-
543 m2
-
15786580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25911630 15786580 Oferta sprzedaży – unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu PoznaniaNOWA IKONA POZNANIACentrum miasta – ul. Wroniecka 11aPowierzchnia działki: 2 100 m²Możliwy PUM: nawet 7 000 m2To nie jest zwykła działka inwestycyjna – to miejsce z duszą i histori...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

35 000 000 PLN

-
-
2100 m2
-
15854164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27070429 15854164 Atrakcyjna działka rekreacyjna ROD Ubezpieczeniowiec o powierzchni 732 m2, w Poznaniu-Marcelin przy ulicy Bukowskiej 169. Media woda i prąd. Na działce znajduje się altana o powierzchni 12 m2, drzewa owocowe:czereśnie, jabłonie, śliwy, orzech włoski ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

109 000 PLN

-
-
732 m2
-
15366485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16928814 15366485 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA 748 M2 Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY POD DOM WOLNOSTOJĄCY NA WINIARACHWINOGRADACH UL. PRZYŁUSKIEGO (DZIAŁKA NA KOŃCU ŚLEPEJ, SPOKOJNEJ ULICY)DZIAŁKA IDEALNA POD BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO W CICHYM ZAUŁKU ULICY PRZYŁUSKI...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

969 000 PLN

-
-
748 m2
-
15856178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27084368 15856178 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 401 000 PLN (489 zł/m2)

-
-
9000 m2
-
15874629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27518070 15874629 Zadbana i zagospodarowana działka ROD w Krzesinach  Ogrody Działkowe   POD LIPAMI   pow. działki 400 m2 , domek całoroczny  o pow całkowitej 70 m2  parter 35 m2 , piętro wysokość180 cm 35  dwie łazienki , salon połączony z kuchnią  dwie sypialnie ,...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

219 000 PLN (548 zł/m2)

-
-
400 m2
-
15741063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24962339 15741063 60-003 Poznań (Grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy . Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przest...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

995 000 PLN (398 zł/m2)

-
-
2500 m2
-