• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Sosnowiec Kraszewskiego Józefa Ignacego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kraszewskiego, Józefa i Ignacego

Znaleźliśmy 43 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Sosnowiec

15863485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250380 15863485 Na nieruchomość składa się 10 pojedynczych działek położonych w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Nieruchomości mają kształt nieregularny i stanowią teren zagospodarowany jako zieleń urządzona towarzysząca zabudowie mieszkaniowej wielorodzin...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 089 300 PLN (62 zł/m2)

-
-
33781 m2
-
15863492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250379 15863492 Nieruchomość obejmująca działki gruntu o nr 256532, 256533, 279333 ma nieregularny kształt, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości prz...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

707 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
14297 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 420 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15770799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25564460 15770799 Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1056 m², położona w zielonej i spokojnej części Sosnowca. Nieruchomość posiada decyzję o warunkach zabudo...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

240 000 PLN

-
-
1056 m2
-
15885264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721612 15885264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka o powierzchni 570 m² w spokojnej okolicy.SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !idealne ustawienie w stosunku do stron świata.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, Wykonano...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

396 000 PLN (695 zł/m2)

-
-
570 m2
-
15870619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27434079 15870619 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Węglowej o łącznej powierzchni 20517 m² w skład której wchodzą działki 86511, 86512, 14552 zapisane w księgach wieczystych KA1S000412172, KA1S000412165. Przedmiotowe działki maj...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
20517 m2
-
15870621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27434078 15870621 Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 277811, 277812, 277813, 277814, 277815, 277816, 277817, 281510, 281511, 281512, 2777, 2644 o łącznej powierzchni 224243 m² zapisane w księdze wieczystej KA1S000880205. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

10 000 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
224243 m2
-
15863480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250386 15863480 Nieruchomość składająca się z trzech działek o nr 63640, 63641, 64524. Nieruchomość w kształcie prostokąta zabudowana budynkiem przemysłowym byłej wymiennikowni. Nieruchomość posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

540 000 PLN (1 301 zł/m2)

-
-
415 m2
-
15863487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250375 15863487 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta o łącznej powierzchni 116142 m² , w skład których wchodzi prawo użytkowania wieczystego niezabudowanych działek: 119, 1124, 1127, 1128, 14161, 14162, 14163, 14171, 14172, 14173, 99510,...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

7 880 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
116142 m2
-
15847015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26900326 15847015 Położenie: Sosnowiec, Porąbka - dzielnica peryferyjna, rejon ulicy Minerów i Grenadierów. Otoczenie: najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od wschodu nieruchomość przylega do asfaltowej drogi wewnętrznej oraz linii kolejowej, a w dal...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

555 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
13593 m2
-
15763913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25434339 15763913 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę ewidencyjną oznaczoną numerem 2314, o powierzchni cztery tysiące pięćset czterdzieści sześć metrów kwadratowych (4546 m²), co stanowi zero przecinek czterysta pięćdziesiąt ...

Sosnowiec (Ostrowy górnicze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

321 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
4546 m2
-
15886341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27753954 15886341 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 4426 m², położoną w miejscowości Sosnowiec w gminie Stryków w woj. łódzkim, w dynamicznie rozwijającej się strefie działalności gospodarczej, tuż przy wjeździe na autostradę A1 i...

Sosnowiec (Sosnowiec dolny) (Łódzkie, gm. Stryków)

860 000 PLN

-
-
4426 m2
-