• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Stąporków Odlewnicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stąporków i Odlewnicza

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15897321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28000903 15897321 Krępicedziałka budowlanapełne mediaPKPWZ2000m2Polecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa asfaltowa.Warunki zabudowy, jednorodzinna oraz blizniaczaDo stacji ...

Krępice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

725 001 PLN

-
-
2001 m2
-
15897304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999216 15897304 Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzpmedia!Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. LOKALIZACJA I PRZEZNACZENIE: * Działka przy ul. Lawendowej. * Przeznaczona ...

Suchy Dwór (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

599 999 PLN

-
-
911 m2
-
15897271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999211 15897271 Dobrzykowice 1200m2MpzpMedia Okazja!Polecamy na sprzedaż budowlaną na sprzedaż o wymiarach 25x48 m. Powierzchnia wynosi 1200 m², a dojazd jest asfaltowy.Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, bez ogrodzenia, co daje możliwość dostosowania p...

Dobrzykowice (Dolnośląskie, gm. Czernica)

599 999 PLN

-
-
1200 m2
-
15897296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999197 15897296 Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowany w Żernikach Wrocławskich, woj. dolnośląskie, powiat wrocławski, gmina Siechnice. Działki objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ZEW-PZ i oznaczona symbolem 13MN – tere...

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 030 000 PLN

-
-
1305 m2
-
15897279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999192 15897279 Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m² przy ul. Akacjowej. Działki o nr 184, 185, 186, 287Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy Biestrzykowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejDojazd drogą asfaltową zapewnia wy...

Biestrzyków (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

752 450 PLN

-
-
1010 m2
-
15878370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594885 15878370 Nie przegap okazji, aby zainwestować w ziemię w tak wyjątkowym miejscu. Ta działka budowlana w Kampinosie to idealne miejsce na zrealizowanie Twoich marzeń o własnym domu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzeni...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

180 000 PLN (174 zł/m2)

-
-
1036 m2
-
15878367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594882 15878367 Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu, ta działka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację tego wyjątkowego miejsca. Zapraszamy do kontaktu!W pobliżu ...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

175 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591300 15878214 Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rogóźno.Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą na odpoczynek od zgiełku miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna z dużą ilością p...

Rogóźno (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

124 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
902 m2
-
15858452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149366 15858452 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

288 000 PLN (232 zł/m2)

-
-
1239 m2
-
15832961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26725045 15832961 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe.Nieruchomość składa się z dwóch działek w tej chwili jest uprawiana rzez rolnika.Klasa ziemi V i VI.C...

Likiec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skępe)

97 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
20300 m2
-
15757773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25306640 15757773 Działka budowlano-usługowa 1500 m² Wola Krakowiańska, gmina NadarzynNa sprzedaż działka o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej (gmina Nadarzyn). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod...

Wola Krakowiańska (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

330 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15606584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332144 15606584 Oferta dla dewelopera! Grunt o powierzchni 12,72 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.Działka znajduje się w miejscowości Żółwin obok Podkowy Leśnej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którego wynika , iż minimalna powi...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
126900 m2
-