• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Stanisławów

Znalezionych ofert: 26

15896995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27992421 15896995 Marzysz o domu, w którym jedynym hałasem jest śpiew ptaków, a dojazd do Warszawy zajmuje tyle, co wypicie dobrej kawy? Ta oferta w Stanisławowie Drugim (gm. Nieporęt) to propozycja dla osób, które cenią czas, bezpieczeństwo i bliskość naturyZielone o...

Stanisławów Drugi (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

399 000 PLN (383 zł/m2)

-
-
1043 m2
-
15856750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27104857 15856750 Szukasz Działki pod budowę domu ? Szukasz Działki pod budowę bliźniaków? Lokalizacja:Gmina Nieporęt, obręb 0014 Stanisławów DrugiW rejonie ul. Zegrzyńskiej (droga krajowa nr 61)Powiat legionowski, woj. mazowieckie      UCHWAŁA NR XXXV182021 RADY GMIN...

Stanisławów Drugi (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

790 000 PLN (379 zł/m2)

-
-
2087 m2
-
15831266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690086 15831266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 177 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 4234).Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

330 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4177 m2
-
15830524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674126 15830524 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2 286 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 426).Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowana w otoczeniu powstającego kamera...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

220 000 PLN (96 zł/m2)

-
-
2286 m2
-
15787480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25928963 15787480 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż dwie działki nr 423 i 391 o powierzchni łącznej 8418 m2 , w części zalesione. Położone w miejscowości Sokóle, gmina Stanisławów woj. mazowieckie - tylko 15 minut od centrum Mińska Mazowieckiego...

Stanisławów (Sokóle) (Mazowieckie, gm. Stanisławów)

1 000 000 PLN (119 zł/m2)

-
-
8418 m2
-
15727016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24709462 15727016 Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie puszczy,na terenie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Sąsiednie działki są zadrzewione.Zgodnie z planem część gruntu od frontu jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w...

Stanisławów (Mazowieckie, gm. Leoncin)

399 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15257368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grunty Orne na Mazowszu – Stanisławów 14011240 15257368 **Ogłoszenie Sprzedaży Gruntów Ornych z możliwością zabudowy**Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,8200 hektara, położona w malowniczej okolicy w miejscowości Stanisławów, Goździówka, powiat Miński, w województwie mazowiec...

Stanisławów (Mazowieckie, gm. Stanisławów)

1 599 000 PLN

-
-
18200 m2
-
15891043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885801 15891043 Działka o powierzchni 21100 mkw. (2,11 ha), w pierwszej linii zabudowy, w malowniczej okolicy, położona ok. 3 km od Woli Uhruskiej w miejscowości Stanisławów. Działka jest w kształcie zbliżonym do trójkąta prostokątnego o wymiarach boków ok. 250 x 19...

Stanisławów (Lubelskie, gm. Wola Uhruska)

178 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
21100 m2
-
15741630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24978527 15741630 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 999 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego.Działka składa się z dwóch mniejszych działek i ma kształt prostokąta o bokach 51 x 19 m. Dojazd gminną drogą utwardz...

Stanisławów Drugi (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

366 633 PLN

-
-
999 m2
-
15741637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24978522 15741637 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 882 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego.Działka składa się z dwóch mniejszych działek i ma kształt prostokąta o bokach 47 x 19 m. Dojazd gminną drogą utwardz...