• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 100

15347947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16780926 15347947 Zapraszam na prezentację wyjątkowej działki budowlanej w otulinie Puszczy Bukowej, jeżeli ktoś poszukuje oazy spokoju, bliskości natury, miejsce to spełni powyższe wymagania. Oferowana nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej po...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

880 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15446095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18747171 15446095 Okazja !!!!NOWA NIŻSZA CENA 233 złmkw Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona na północy Szczecina w dzielnica Skolwin przy ulicy Karpackiej. To atrakcyjna oferta dla osób poszukujących swojego miejsc...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

365 000 PLN

-
-
1566 m2
-
15567742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21502504 15567742 Kompleks 10 działek w rejonie ulicy Andersena – OsówWarszewoNieruchomość położona jest w obszarze obowiązywania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OSÓW - ANDERSENA uchwalonego uchwałą NR XXII57108 Rady Miasta Szczecin z dnia 19 maja 20...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 200 000 PLN (335 zł/m2)

-
-
15525 m2
-
15709766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24363771 15709766 Świetnie położona działka w Szczecinie- dzielnica: WielgowoSławociesze, prawobrzeże. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług.Powierzchnia 3000 m2, cena za m2 260,00 zł.Media: Woda, prąd w drodze, Gaz projektowany.Nieruchomość grunt...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
14166629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 104740 14166629 Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13740m2, składająca się z czterech działek. Grunt zlokalizowany w dzielnicy Zdroje. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod za...

Szczecin (Zdroje), Walecznych

3 500 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
13740 m2
-
15583018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21838629 15583018 Atrakcyjna, duża działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona przy ulicy Miodowej na Osowie. Nieruchomość położona w centralnym punkcie ul. Miodowej łączącym Osów z Warszewem, Głębokim i Pilchowem oraz ciągiem komunikacyjnym w...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 500 000 PLN (457 zł/m2)

-
-
16396 m2
-
15757431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25301956 15757431 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Szczecińskiej dzielnicy - Jezierzyce. Działka ma 33.683m2 i położona jest w otulinie Puszczy Bukowej, dookoła jest bardzo dużo zieleni, stawy oraz miejsca do rekreacji. Wymiary podane na zdjęci...

Szczecin (Jezierzyce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
33683 m2
-
15306053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15329682 15306053 Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną. Zaledwie 20 minut od centrum Szczecina.Właściciel przygotował 2 koncepcje zabudowy działki:1. Koncepcja:- łączna ilość mieszkań: 489- suma miejsc parkingowych w budynku: 136- suma miejsc parkingowych na...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

16 500 000 PLN (357 zł/m2)

-
-
46251 m2
-
15228149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13286306 15228149 Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne.Dostępne media: woda (studnia), prąd, gaz. Brak kanalizacji (zbiornik szczelny lub eko).Działka o szerokości 22m, długości boków 21m i 29m (trapez prostokątny). Droga do...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

260 000 PLN (466 zł/m2)

-
-
558 m2
-
15633611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22898580 15633611 Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 1148m2. w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Działka jest w kształcie prostokąta. Ma ona bardzo kameralne usytuowanie zapewniając właścicielom intymność. Dojazd drogą częściowo utwardzoną. Na terenie obow...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 905 680 PLN (1 660 zł/m2)

-
-
1148 m2
-
15883228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673703 15883228 Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie.Najważniejsze informacje: Powierzchnia działki: 1200 m², Miejscowy Plan Zagospodarowania Przes...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
14555696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2861601 14555696 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Szczecin-Skolwin, obr. Nad Odrą, o powierzchni 3074 m2. Użytek R IIIa pow. 3074 m2.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. ( w opracowaniu, projekt pod funkcję zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (133 zł/m2)

-
-
3074 m2
-