• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 75

15530754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy 20625153 15530754 Do sprzedaży działka o powierzchni 2173m2 przy ul. Dwusiecznej, na warszawskiej Choszczówce. Szerokość działki 40m od ulicy, głębokość 51,5m.Na inwestycje, pod budowę dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i jednego budynku jednorodzi...

Warszawa (Białołęka), Dwusieczna

2 000 000 PLN (920 zł/m2)

-
-
2173 m2
-
15850433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26996340 15850433 Działka budowlana o powierzchni 3200 m², położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Warszawy Białołęka Dworska,Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. To idealna propozycja d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (484 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15418235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18096259 15418235 Do sprzedania pięknie położona działka budowlana z wszystkimi dokumentami umożliwiającymi natychmiastową budowę domu jednorodzinnego. Warunki zabudowy możliwe również dla bliźniaka. W okolicy nowa zabudowa okazałych domów jednorodzinnych oraz tereny ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

885 000 PLN (567 zł/m2)

-
-
1562 m2
-
15844079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogrodzona działka budowlana 26821245 15844079 Do kupienia działka budowlana 1386 m2, Białołęka Henryków Wiśniewo.Działka płaska 22 x 63m, całość ogrodzona, dojazd drogą asfaltową, wszystkie media (woda, gaz, prąd, kanalizacja) na działce lub w przylegającej drodze. Na działce posadowiony niewiel...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN

-
-
1386 m2
-
15878234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka budowlana 27591391 15878234 Do kupienia działka budowlana 1500 m2, Białołęka Mańki Wojdy.Działka 36,83x 40,58 m, nieogrodzona, dojazd drogą szutrową. Prąd w drodze przylegającej do działki, woda w drodze za działką obok. Obowiązuje MPZP,  zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15793244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26033835 15793244 Do sprzedania atrakcyjna działka, z potencjałem zabudowy nie tylko jako typowy dom jednorodzinny, ale i biznesowy. Usytuowana na Białołęce, w bocznej uliczce odchodzącej od skrzyżowania ulic ModlińskiejPrząśniczekSprawnej. Powierzchnia 1033 mkw. o wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (1 210 zł/m2)

-
-
1033 m2
-
15894433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27942652 15894433 Działka inwestycyjna przy ul. Modlińskiej – z gwarantowanym dochodem z najmuNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o doskonałej ekspozycji i bardzo dobrej widoczności z ul. Modlińskiej. Nieruchomość położona w dynamicznie rozwijającej ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (2 440 zł/m2)

-
-
1086 m2
-
15884351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8523m2 Kępa Tarchomińska 27699579 15884351 Oferta dotyczy działki o powierzchni 8523 m2 w Warszawie, dzielnica Tarchomin, Kępa Tarchomińska, ulica Bukowska.Wygodny dojazd do ścisłego centrum Warszawy - 19-20km. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej, asfaltowej. Kształt zbliżony do prostokąta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 966 100 PLN

-
-
8523 m2
-
15598033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z pozwoleniem na budowę - Białołęka 22132193 15598033 Atrakcyjna cenaCena obniżona z 1 200 000 zł do 988 000 złInformacje formalne:Powiat: m. st. WarszawaGmina: Warszawa (dzielnica Białołęka)Obręb: 4-05-21 (0521)Numer działki: 228Powierzchnia działki: 700 m²Główne atuty działki:Położenie w spokojnej czę...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 000 PLN

-
-
700 m2
-
13961692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 101386 13961692 Białołęka Dworska Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej z uzbrojeniem Przepięknie położona, prawie idealnie kwadratowa, działka o powierzchni niecałe 3.000 m2. W otoczeniu lasu i świeżego powietrza a jednocześnie z doskonałym dojazdem i blisk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 120 000 PLN (1 070 zł/m2)

-
-
2917 m2
-
15722715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24623092 15722715 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni prawie 5000 m², położona w doskonale skomunikowanej lokalizacji na Choszczówce, w bezpośrednim sąsiedztwie wiaduktu. Idealna pod prowadzenie działalności gospodarczej!Dzięki strategicznemu położeniu w pobliżu g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
4939 m2
-
14587537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24576 14587537 Działka pod prowadzenie działalności gospodarczej w okolicy ulicy Ostródzkiej Działka rolna pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo-przemysłowe Warszawa Białołęka okolica Ostródzkiej. Powierzchnia 2235 m2.Zgodnie z decyzją podziałową na dział...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (402 zł/m2)

-
-
2235 m2
-