• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 11

15884938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27714658 15884938 Na sprzedaż działka budowlana - Brochów (nr działki 198) Spokojna, zielona okolica - w mieście, a jak poza nim! Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną na wrocławskim Brochowie , w trzeciej linii zabudowy od ul. Uzbeckej - co...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN

-
-
927 m2
-
15717399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna, mieszkaniowo-usługowa 24532416 15717399 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona we Wrocławiu przy ul. Grota-Roweckiego (obręb Wojszyce). Działka nr 127 o powierzchni 4 198 m², objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (UCHWAŁA NR XXIII73408 RADY MIEJSKIEJ W...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 499 900 PLN

-
-
4198 m2
-
15890505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27878608 15890505 Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki ROD o powierzchni 300 m2 we Wrocławiu przy ul. Orawskiej, kolonia Skalniak.Działka narożna, usytuowana w bardzo dogodnym miejscu, blisko bramy wejściowej, Od głównej drogi oddzielona żywopłotem. Trawa na całości...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN

-
-
300 m2
-
15881388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27629657 15881388 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Działka budowlana przy ul. Ołtaszyńskiej na wrocławskich Partynicach, o powierzchni 768 m2. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

998 400 PLN

-
-
768 m2
-
15752049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25152658 15752049 Opiekun oferty:Kinga Kuźnia+48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Prezentowana nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych części miasta. Kameralne osiedle składające się jedynie z trzech domów zapewnia mieszkańcom pry...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 649 900 PLN

-
-
1811 m2
-
14680400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 47692 14680400 Zbuduj swój wymarzony dom na działce we Wrocławiu!Działka 900 m2 na Ołtaszynie.Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602LOKALIZACJA:Działka położona jest na Ołtaszynie, w okolicy dużo zieleni. Niedaleko znajdują się sklepy spożywcze, lokale ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN

-
-
900 m2
-
15827507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26638975 15827507 Działka o pow. 1000 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Szerokość 27 mkw, długość (głębokość działki) 36 m. Sieć energetyczna i gazowa w ulicy przed działką. Plan dopuszcza budowę 3. kondygnacji, przy czym trzecia kondygnacj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15522207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20436559 15522207 Teren inwestycyjny (717 m2) z budynkiem do rozbiórki ul. WilczaWPROWADZENIE: Homfi prezentuje na sprzedaż nieruchomość we Wrocławiu na którą składa się działka o powierzchni 717 m2. Na działce niewielki poniemiecki budynek do rozbiórki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN

-
-
717 m2
-
13570238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1874913 13570238 Do sprzedaży dwie działki po 1450 m2 każda. Na pierwszej jest aktywny prąd o mocy 100 kW, kanalizacja, woda, (w trakcie odbiorów) W drodze są wszystkie media-do ew podłączenia do działki drugiej. MPZP przewiduje, działalność produkcyjno-usługową....

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 407 000 PLN (830 zł/m2)

-
-
2900 m2
-
13475111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1773839 13475111 Duża działka budowlana na wrocławskim Ołtaszynie. Teren objęty MPZP, przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, na działkach o pow. min 450mkw. Przy sąsiednich działkach woda, energia , gaz i kanalizacja. Świetna oferta pod r...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 000 PLN (1 033 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
12173853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 83725 12173853 Duża działka budowlana, inwestycyjna , z MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojaca do 3 kondygnacji. Wszystkie media przy granicy nieruchomosci. ZAPRASZAM NA PREZENTACJE ORAZ DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ- kom. 791-383-140 ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

690 000 PLN (1 141 zł/m2)

-
-
605 m2
-