• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Wytowno Sztormowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sztormowa

Znaleźliśmy 4 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Wytowno

15803409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26294758 15803409 Działka nr 8682 w Wytownie 1068 m², tylko 2 km od pięknej plaży w Poddąbiu! Idealna pod domek letniskowyMarzysz o własnym miejscu nad morzem, gdzie odpoczniesz od codziennego pośpiechu? Ta działka o powierzchni 1068 m², położona w malowniczym Wytown...

Wytowno (Pomorskie, gm. Ustka)

199 000 PLN (186 zł/m2)

-
-
1068 m2
-
15896904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Warunki zabudowy | Rzeczka | Otoczona laskiem 27991510 15896904 Zaproponuj swoją cenę!LOKALIZACJA:Działki są położone w spokojnej i kameralnej miejscowości Wytowno - zaledwie kilka minut od nadmorskiej Ustki. To lokalizacja dla osób, które chcą być blisko morza (3,5km), ale jednocześnie z dala od tłumu, hałasu i ...

Wytowno (Pomorskie, gm. Ustka)

430 000 PLN

-
-
3346 m2
-
15609671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22383347 15609671 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001 metrów kwadratowych położona w Wytownie. Przy trasie rowerowej R10 EuroVelo. Lokalizacja działki- stacyjka rowerowa Wytowno. W bezpośredniej linii niecałe 2,5km do morza. Media w drodze, woda na gran...

Wytowno (Pomorskie, gm. Ustka)

199 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
1001 m2
-
15860261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181389 15860261 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nr 8358 o powierzchni 909 m², położona w malowniczej miejscowości Wytowno, zaledwie 600 m od wydmy Orzechowskiej i dojścia do szerokiej, naturalnej plaży.Nieruchomość gruntowa posiada pozwolenie na budowę domu ...

Wytowno (Pomorskie, gm. Ustka)

350 000 PLN

-
-
909 m2
-